Darmowe LTE dla klientów abonamentowych Orange i NJU Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

darmowe-lte-dla-klientow-abonamentowych-orange-i-nju-mobile

Czołowe polskie media internetowe zachwycają się najnowszą promocją Orange (dostępną także w NJU Mobile) dotyczącą oferowania darmowego dostępu do sieci web w technologii LTE po przekroczeniu podstawowej paczki danych w ramach abonamentu i tak aż do końca marca następnego roku. Niestety akcja marketingowa dotyczy wyłącznie osób z zobowiązaniem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tego problemu nie ma zaś w Red Bull Mobile na kartę, o czym niestety nikt wspomina. Z tej kapitalnej oferty sygnowanej logiem sieci komórkowej energetyzującego napoju może skorzystać nawet klient na kartę (ten najmniej rentowny dla operatora). W efekcie klient ma do dyspozycji 200 GB danych miesięcznie, a jeśli je wykorzysta to otrzymuje komfortowy jak nigdy lejek 2 Mb/s (akcja jest ważna do końca tego roku). Szkoda, że promocja nielimitowanego LTE w Orange dotyczy wyłącznie konsumentów z umową.

Z pewnością dostępność dla Pre-paida bardzo mocno pomogła by tej sieci w zdobyciu jakże cennych punktów do zestawienia najlepszych sieci na kartę w My mobile RANKING. Więcej szczegółów na temat tej akcji marketingowej znajdziemy w oficjalnym komunikacie na blogu rzecznika telkoma Orange. Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Cenione Puls Biznesu w swoim badaniu potwierdziło to, o czym My mobile informuje od dawna. Klienci bowiem najbardziej są zadowoleni z internetu LTE w Plusie, a potem tego od Play. Na końcu jest zaś właśnie Orange i T-Mobile

(fot. Orange/My mobile studio)

REKLAMA NIELIMITOWANEGO LTE W ORANGE

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt