Powraca promocja nielimitowanego LTE w Orange [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

powraca-promocja-nielimitowanego-lte-w-orange

Sieć komórkowa Orange powróciła do swojej promocji z nielimitowanym dostępem do internetu w technologii LTE. Chodzi rzecz jasna o abonamenty, w jej przypadku wybrane taryfy Smart Plan. Oferta polega na tym, że po przekroczeniu podstawowego pakietu przyznawanego w ramach kontraktu, użytkownik nie ma już lejka 16 kb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zamiast niego możemy skorzystać z nielimitowanego dostępu do LTE za 10 PLN miesięcznie. Jest tylko jeden haczyk (bez niego Orange nie byłoby sobą), mianowicie ograniczenie transferu do 5 Mb/s. W tym momencie cała idea 4G zostaje wypaczona, gdyż takie prędkości pobierania to spokojnie oferuje standard 3G (HSDPA). Tak więc LTE tutaj mamy tylko z marketingowej, nieco zakłamanej nazwy.

W zeszłym roku mieliśmy podobną promocję Orange w abonamencie, ale bez żadnych spowalniaczy. Mogliśmy korzystać z takich transferów jakie w danym momencie oferował nadajnik operatora oraz telefon komórkowy. Więcej szczegółów o nielimitowanym LTE w Orange znajdziemy jak zawsze na oficjalnej witrynie telkoma na www.orange.pl/kid,4002009278,id,4004277377,article.html.

[AKTUALIZACJA]

Nie minęła dosłownie godzina od publikacji artykułu, a sieć komórkowa Orange zaprezentowała nowe pakiety dla oferty na kartę. I tak za 35 PLN na 30 dni możemy włączyć opcję nielimitowanych rozmów oraz SMSów na numery komórkowe połączone z 2 GB danych na surfowanie po sieci web (bez niego cena wynosi 30 PLN). Oferta i tak przegrywa z podobnym No Limitem w Virgin Mobile za 29 PLN, gdzie dochodziły też połączenia na stacjonarne. W opcji tygodniowej (na 7 dni) za tę przyjemność w Orange zapłacimy zaś 12 PLN (bez internetu 9 PLN). Dokładniejsze informacje są na www.blog.orange.pl/…/rozmowy-i-sms-y-bez-limitu-w-orange-na-karte.

(fot. Orange/My mobile studio)

REKLAMA NIELIMITOWANEGO LTE W ORANGE

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Powraca promocja nielimitowanego LTE w Orange [aktualizacja]”

 1. mariagryka Odpowiedz

  Niestety nie ma czegoś takiego jak „nielimitowany” – chyba że Internet po kablu 🙂

 2. adik Odpowiedz

  oferta dużo gorsza niż ta poprzednia w orange, teraz trzeba wydać min 50 zł (abo+10 zł) wcześniej za 19 zł można było to mieć w nju, 

  • Kamil

   Jak to Orange, zawsze musi być jakieś ale 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt