Nielimitowane LTE od Play także w abonamencie i mixie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nielimitowane-lte-od-play-takze-w-abonamencie-i-mixie

Już niedługo stukną równe 2 lata od momentu wprowadzenia przełomowej promocji z darmowym internetem LTE w Red Bull Mobile, gdzie nawet po przekroczeniu 200 GB (później 100 GB) nakładany jest całkiem znośny lejek transferu o wysokim poziomie niezłych 2 Mb/s umożliwiający na dobrą sprawą normalne surfowanie po sieci web.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jednak użytkownicy wybranych taryf (głównie tych starszych) abonamentowych czy mix nie mieli wcale dostępu do tej kapitalnej oferty. Sieć komórkowa Play postanowiła to zmienić, w efekcie czego udostępniła również i im te rozwiązanie. Co prawda jest ono płatne w kwocie od 15 PLN do 20 PLN, ale zawsze lepiej jest mieć daną opcję do wyboru niż nie. W nowszych taryfach takie rozwiązania obowiązują.

Tym bardziej posiadacze starszych kontraktów powinni być zadowoleni. Na koniec w formie ciekawostki warto dodać, że Play znowu przypomina swój pakiet 10 GB za 10 PLN dostępny w Pre-paidzie. Odbywa się to za pomocą reklamy telewizyjnej z udziałem piosenkarki Ewy Farny. Sam spot został przygotowany w sposób efektowny z użyciem motywów świetlnych. Reklama wideo znajduje się poniżej.

(fot. Play/My mobile)

REKLAMA PLAY 10 GB ZA 10 PLN Z EWĄ FARNĄ

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Nielimitowane LTE od Play także w abonamencie i mixie”

  1. Maciek33 Odpowiedz

    Coś chyba przesłodzony ten artykół wzgledem Plusa. Wśród znajomych i krewnych raczej jest tendencja w odchodzeniu od tego operatora. Ja sam w grudniu przenosze się do Play po 15 latach obecności Plusie. Przypuszczam że Plus mógł swoją bazę poprawić przez rozdawnictwo darmowych starterów plus na kartę i plush. Sam zamówiłem 6 takich starterów, które po wykorzystaniu środków wyrzuciłem. Dzięki temu operator może sobie dopisać do bazy 6 nowych abonentów…i to cała filozofia przyrostu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt