Nowa oferta Play Formuła 4G LTE Unlimited z naprawdę nielimitowanym internetem już za 49,99 PLN miesięcznie [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nowa-oferta-play-formula-unlimited-4g-lte-z-naprawde-nielimitowanym-internetem-juz-za-49-99-pln-miesiecznie

Co prawda nie mieliśmy nowej oferty na kartę, ale też nie możemy narzekać. Play bowiem zaprezentował na swojej konferencji prasowej produkt abonamentowy o nazwie Formuła 4G LTE Unlimited. Motywem przewodnim rozwiązania jest jakikolwiek brak limitów (również tych prędkości). Jest to z pewnością aluzja do niedawnego zamieszania z Power LTE Plusa i jego lejkiem 32 kb/s. Tak naprawdę zniesienie jakichkolwiek progów czeka dla nas w zobowiązaniu za 49,99 PLN miesięcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dodatkowo klient zyskuje pierwsze pół roku darmowego abonamentu. Później zaś normalnie ponosi opłaty przez następne 18 miesięcy z całych 2 lat. Ponadto konsument nie musi być wyłącznie w zasięgu działania technologii LTE. Wystarczy także HSPA+, czyli popularne rozszerzenie starszego standardu 3G. Warto też podkreślić, że w tańszych rozwiązaniach zawsze bezpłatna usługa jest nocnego surfowania po sieci web w godzinach 0.00-9.00 (kiedyś się za nią normalnie płaciło).

Tradycyjnie niska cena zaprezentowana w powyższej części artykułu dotyczy konsumentów wybierających elektroniczną fakturę (w przypadku odmowy koszt miesięczny wzrasta o 5 PLN). Co jednak ciekawe, w momencie nie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych też mamy zwyżkę zobowiązania o 5 PLN. Także musimy się również i na ten haczyk niestety zgodzić. Łącznie zatem w ostateczności nasz abonament może wzrosnąć o 10 PLN. Więcej szczegółów znajdziemy na blogu rzecznika sieci Play.

[AKTUALIZACJA]

Sieć komórkowa Play przygotowała spoty reklamowe promujące najnowszą ofertę nielimitowanego internetu 4G LTE. W roli gwiazd ponownie wystąpił duet tenisowy w postaci Jerzego Janowicza oraz Agnieszki Radwańskiej.

(fot. Play/My mobile studio)

NOWA REKLAMA NIELIMITOWANEGO INTERNETU 4G LTE W PLAY

DRUGA NOWA REKLAMA NIELIMITOWANEGO INTERNETU 4G LTE W PLAY

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Nowa oferta Play Formuła 4G LTE Unlimited z naprawdę nielimitowanym internetem już za 49,99 PLN miesięcznie [aktualizacja]”

 1. minik971 Odpowiedz

  „Motywem przewodnim rozwiązania jest jakikolwiek brak limitów (również tych prędkości).”
  Po co ludzi w błąd wprowadzać? Limit prędkości to 70 Mb/s (dl) i 20 Mb/s (up). 
  Operator zastrzega sobie prawo do nałożenia limitu prędkości po przekroczeniu 100 GB w „szczególnych przypadkach”. 😉
  Ale oferta mi się podoba.

  • Kamil

   Tak miał Play w prezentacji na blogu, a druga sprawa dotyczy tylko osób wyraźnie przesadzających z pobieraniem ogromnej ilości danych, także nie ma z tym najmniejszego problemu dla normalnych użytkowników

  • minik971

   Super, że dotyczy też 3G. Mogę chociaż skorzystać.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt