Wi-Fi Tethering bez konsenkwenkcji w promocji Red Bull Mobile z darmowym internetem LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

wi-fi-tethering-bez-konsenkwenkcji-w-promocji-red-bull-mobile-z-darmowym-internetem-lte

Mamy dobrą informację dla wszystkich użytkowników sieci komórkowej Red Bull Mobile korzystających z darmowego internetu LTE. Przypomnijmy, że w ramach tej przełomowej promocji dostępnej notabene w ofercie na kartę klient może wykorzystać aż 200 GB danych miesięcznie (wyłącznie w zasięgu 4G, to jest warunek konieczny, a jeśli go przekroczy to ma lejek 2 Mb/s).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ta kapitalna akcja marketingowa, która niestety nie jest promowana za pomocą kampanii reklamowej chociażby w telewizji jest w świadomości zaledwie garstki sympatyków telekomunikacji. Zwykły zjadacz chleba zupełnie nie ma pojęcia o jej istnieniu, a szkoda. Tym bardziej warto zaznaczyć, że używanie funkcji Wi-Fi Tethering, czyli mobilnego routera odbywa się bez jakichkolwiek konsekwencji niczym w akcji Plusha na kartę.

Serwis My mobile sprawdził smartfon w roli routera WLAN i faktycznie pakiet internetowy w telefonie pozostał bez zmian. Tak więc zupełnie spokojnie możemy wysyłać sygnał przez Wi-Fi dalej chociażby na komputer przenośny (notebook). I pomyśleć, że ta świetna promocja jest ważna do końca 2014 roku. Przez ten okres nawet nie trzeba na dobrą sprawę kupować dedykowanych ofert mobilnego internetu typu Play Online czy innych.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “Wi-Fi Tethering bez konsenkwenkcji w promocji Red Bull Mobile z darmowym internetem LTE”

  • Kamil

   Wątpię, choć z drugiej strony mogą tę promocję puścić dalej dla garstki zainteresowanych

 1. Beerkoff Odpowiedz

  Dla mnie nic zaskakującego, żałuje tylko że znalazłem tę ofertę w sierpniu i na 4 m-ce już mi się nie chciało karty SIM zmieniać. Praktycznie ta sama oferta jest w sieci Play – mam ją od roku. Co 2 miesiące trzeba doładować konto za 50 zł i LTE co miesiąc trzeba aktywować od nowa za darmo – W Redbull jest trochę lepiej pod tym kątem, ale jest limit 15 Mbit pobierania – a ja w Playu wyciągam do 28 MBit Dwnld na 18 Mbit Upld w Poznaniu przy pingu 30 ms. Bardzo sobie chwalę, a miesięcznie wykorzystuję… max 40 GB w miesiącu 🙂 Prosta sprawa: karta SIM za 10 zł + modem ZTE MF823 (150 zł) + TP-Link MR3220 (albo 3420) [około 100-130- zł] + koniecznie aktywny hub USB + przedłużacz USB (modem powinien być około 1m od routera) i mamy stabilny internet, który działa u mnie od kilku miesięcy bez konieczności resetu routera.
  PS. Na najnowszym Tl-Linku 3220 nie działa modem ZTE MF823 : zgłaszałem problem do supportu TP-Link i potwierdzili moje spostrzeżenia.W efekcie działam stabilnie na przedostatniej wersji firmware. Polecam.

  • Beerkoff

   O widzisz, to nie wiedziałem, dzięki za info.
   Jestem zdziwiony bo regulamin RedBulla jeszcze kilka dni temu wspominał o limicie prędkości, a z regulaminu Playa to chyba zniknęło. W każdym razie dzięki za info, to cenna informacja.
   Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi: napisałem, że w najnowszym TP-Linku MR3220 nie działa ZTE MF823: zabrakło mi jednego słowa i powinno to brzmieć: „W TP-Linku MR3220 z najnowszą wersją firmware nie działa ZTE MF823”.
   Pozdrawiam.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt