Red Bull Mobile ma teraz kapitalną ofertę z darmowym LTE i No Limitem w sieci

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,50 na 6)
Loading...

red-bull-mobile-ma-teraz-kapitalna-oferte-z-darmowym-lte-i-no-limitem-w-sieci

Red Bull Mobile wyrasta nam na kapitalną sieć komórkową. Wszystko dlatego, że oferuje ona w ramach nieograniczonej czasowo promocji darmowy dostęp do superszybkiego internetu LTE. Do tego dochodzą nielimitowane rozmowy oraz wiadomości tekstowe w ramach sieci P4 (z Play włącznie).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to możliwe za sprawą przywrócenia akcji marketingowej przez fioletowego operatora o nazwie Stan Darmowy 2015. Dzięki temu użytkownicy, którzy nawet nie korzystali z opcji bezpłatnych połączeń w sieci zyskali arcyciekawy bonus. Tak więc podsumujmy, co klient korzystający z taryfy Red Bull Mobile na kartę 9 PLN ma pakiecie czy też może w szerokim zestawie.

Na dzień dobry po doładowaniu 50 PLN otrzymuje paczkę 500 MB (działającą również w starszych technologiach 2G i 3G, a nie tylko 4G) ważną aż 150 dni. Tyle też wynosi aktywność konta. Ponadto może korzystać z wyżej nadmienionego już dostępu do darmowego LTE nie zmniejszającego podstawowego pakietu oraz zawsze działający No Limit na rozmowy i SMSy w sieci. Może on obowiązywać prawie pół roku. Dożyliśmy już czasów, że za małe pieniądze klient otrzymuje praktycznie wszystko.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.15 komentarzy do “Red Bull Mobile ma teraz kapitalną ofertę z darmowym LTE i No Limitem w sieci”

 1. Adam Odpowiedz

  Kamil nie wprowadzaj ludzi w błąd! Za 50 zł 150 dni konto to tylko w starych archaicznych taryfach, a takich już praktycznie nie. A w nowych jest 100 dni więc warto byłoby napisać:-)

  • Kamil

   W poprzednich komentarzach czytelnicy mowili, ze dziala Stan Darmowy rowniez na starych taryfach

  • Kamil

   Faktycznie tej taryfy chyba już nie można włączyć (chyba, że znajdziemy w sklepach stare startery) jak się skorzysta z nowej opcji, także trzeba uważać

 2. sev3 Odpowiedz

  Teraz tylko 100 dni za 50 zł. Ale i tak jestem bliski decyzji o przeniesieniu numeru do RedBulla. Testuje go teraz na innym numerze. Tylko trochę gorzej jest z zasięgiem Play. W całym mieście (40 tys mieszkańców) zasięg LTE jest a u mojej mamy w centrum nie ma. Gorzej że jak chwyci się Roamingu w T-Mobile to nie puszcza nawet jak znajdzie się w zasięgu PLAY. A LTE I inne promocje(np. darmowy youtube) nie działają w roamingu krajowym.

 3. przemo Odpowiedz

  Potwierdzam archiwalnych taryf juz nie da sie ani kupic ani wlaczyc.. Dlatego Drogi Kamilu nie pisz juz tych artykulow o 150 dniowym okresie po doladowaniu za 50zl.. Cudem znalazlem starter za 9zl z puszka RedBull z nowsza taryfa (50zl/100dni).. Wszedzie tylko sa startery za 5zl „Energy” bez no limitu.. I to dowiedzialem sie ze to prawdopodobnie koncowka.. nie dowoza starterow..

  • Kamil

   Pamiętam, że jak dzwoniłem na BOK to moja taryfa podobno nazywa się Red Bull Mobile 7 PLN 😉

 4. adik Odpowiedz

  Ta archiwalna taryfa jest dostępna obecnie tylko przy przenoszeniu numeru,w sklepie jej już nie dostaniemy.Startery nie wszystkie za 5 zł są Energy,np te z obrazkiem formuły mają tą drugą taryfę i na niej jest darmowy LTE,sprawdzałem 2 tygodnie temu ten starter.

 5. sev3 Odpowiedz

  A można po kupowaniu startera za 5 zł przełączyć się na taryfę 9 zł i mieć darmowe LTE.

 6. adik Odpowiedz

  jeśli masz taryfę energy to nie ma możliwości migracji na jakąkolwiek inną taryfę,chyba że na energy  abonament,można zmieniać tylko na nowsze taryfy ze starszych, a energy jest najnowsza w RBM.

 7. sev3 Odpowiedz

  Ale namieszane maja z tymi taryfami. Kupiłem ze dwa tygodnie temu starter za 9 zł z puszką. Był tam jeszcze jeden. jutro zobaczę czy jeszcze jest. Mam LTE i stan darmowy. W Play 24 pisze że moja taryfa to „RMB na Karte 5”. W regulaminach nie mogę znaleźć rozróżnienia na 5 i 9. Jest Red Bull Mobile na kartę II. Na stronie www jest wyraźnie rozróżnienie na ofertę 5 i 9. To chyba celowe wprowadzanie konsumenta w błąd.

 8. adik Odpowiedz

  to ta sama taryfa(obecnie jest RBM 5 albo Energy),sprawdź sobie na play24 że masz możliwość włączenia darmowego LTE gdy masz 30 zł na koncie.

 9. JeyWild Odpowiedz

  Właśnie przeniosłem numer z plusa do rbm dostałem w punkcie stara kartę (pełne sim musiałem sam z niej wyciąć na micro sim) i działa w promocji z ważnością konta 150 dni po doładowaniu za 50 zł

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt