Jest haczyk w darmowym mobilnym internecie LTE Red Bull Mobile na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (5 liczba głosów, wasza ocena: 2,00 na 6)
Loading...

jest-haczyk-w-darmowym-internecie-lte-red-bull-mobile-na-karte

Wielokrotnie zachwalana przez serwis My mobile promocja darmowego internetu LTE w Red Bull Mobile jednak dysponuje haczykiem. Przypomnijmy, że sieć komórkowa sygnowana logiem czerwonego byka dawała bezpłatne 200 GB miesięcznie, gdzie po przekroczeniu pakietu nakładany był ultra wygodny lejek 2 Mb/s. Takie rzeczy chyba tylko w mocno konkurencyjnej Polsce są możliwe.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Warunek tej akcji marketingowy jest jeden. Szkoda tylko, że był on tak skrzętnie ukrywany. Rzeczą niezbędną do skorzystania z promocji jest posiadanie na koncie telefonu 30 PLN. Jeśli natomiast mamy te 22 PLN czy 14 PLN to nie możliwości wykorzystania tej kapitalnej promocji. Potwierdza to regulamin oferty Red Bull Mobile na jednej z podstron znajdujący się na www.redbullmobile.pl/…/Darmowy_Internet_LTE.pdf.

Z drugiej jednak strony jak ktoś jest świeżo po wykonaniu doładowania telefonu to nie ma żadnego problemu przez jakiś miesiąc lub dwa. Oczywiście wymogiem nadrzędnym jest posiadanie nowoczesnego smartfonu z łącznością 4G LTE. Jeśli ktoś nie ma słuchawki to rzecz jasna już na samym starcie ma brak dostępu do tej kapitalnej usługi internetowej. Warto zatem stawiać na słuchawki z 4G lub jak to woli Plus z LTE.

(fot. Icofinder/Red Bull Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “Jest haczyk w darmowym mobilnym internecie LTE Red Bull Mobile na kartę”

 1. darekka Odpowiedz

  i jeszcze jeden, aby działało LTE z prędkością 15Mb/5Mb konieczne jest posiadanie jakiegokolwiek aktywnego pakietu internetowego z BONUSU ZA DOŁADOWANIE lub np.25MB za 3zł.ważny 30dni!!! W przeciwnym wypadku internet zwolni do 32kbps!!!

  • DAREKKA

   raczej „starzy” wyjadacze wszystko w tej materii wiedzą ale nowi mogą ten szczegół pominąć skoro sam autor pisze o minimalnej kwocie na koncie do uruchomienia jako „skrzętnie ukrytej” w Regulaminie

  • Kamil

   Ja dowiedziałem się w momencie aktywacji krótkim kodem, a sporo wiem chyba o telekomunikacji 😉

 2. KA Odpowiedz

  A cóż to za odkrycie?! Wiadomo o tym od kilku miesięcy. Korzystam, wszystko działa super, tylko „LTE” jest obcięte do 15down/5up – nie powinno się to nazywać LTE, ale prędkość zupełnie wystarczająca, bo działa bardziej stabilnie od Plusa (Wa-wa).

 3. punisher102201 Odpowiedz

  ja mam prędkość do 25Mb/s i wykorzystałem 100TB i jakoś mi działa z pełną prędkością tylko zależy czy się połączy na odludziu (wieś/góry/plaża)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt