To koniec cenionego źródła przecieków @evleaks

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

to-koniec-cenionego-zrodla-przeciekow-evleaks

Mamy złe informacje dla wszystkich miłośników przecieków czy też wszelkiej maści spekulacji odnośnie nowych produktów telekomunikacyjnych. Bardzo cenione źródło takich wiadomości przestaje bowiem istnieć. Chodzi o znany w całej globalnej branży mobilnej od lat profil na Twitterze o nazwie @evleaks, który wielokrotnie był motywem przewodnim opisywanych artykułów w My mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jego autor ogłosił właśnie w jednym z wpisów na dedykowanej podstronie www.twitter.com/evleaks/status/495937367640137728, że przechodzi na emeryturę. Ponadto dziękuje wszystkim czytelnikom za niesamowite dwa lata wspólnej przygody. Oczywiście przy okazji tej decyzji nie brakuje rozmaitych teorii spiskowych. Jedna z nich mówi, że twórca często trafnych przecieków miał coraz mocniej otaczające go problemy natury prawnej.

Chodzi o producentów sprzętu, którzy dzięki jego działalności raz po raz tracili na swoim biznesie komórkowym wymierne kwoty. Często bowiem unikatowe funkcje flagowych modeli trafiały na światło dzienne na długo przed ich oficjalną premierą rynkową. Zyskiwała wtedy przewagę konkurencja, a i konsumenci nie byli aż tak znowu mocno oczarowani nowością. Drugiego tak pewnego źródła cennych oraz kluczowych informacji z pewnością długo jeszcze zapewne nie będzie.

(fot. Evleaks/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt