PREMIERA: Do not leak info, a przecieki dalej są

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czas płynie jak szalony, wbrew pozorom naprawdę tu i teraz trzeba realizować marzenia. Dopiero co bowiem prezentowano Samsunga GALAXY S10, a już do mediów technologicznych przedostają się informacje o jego następcy. W następnym miesiącu, czyli lutym pokazany zostanie światu GALAXY S20, przez niektórych nazywany nawet miazgą (dobrze, że nie plazmą).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym miejscu serwis My mobile zwróci uwagę na aspekt przecieków. Cóż z tego, że na inteligentnym telefonie komórkowym widnieje naklejka Do not leak info jak i tak mało lojalni pracownicy produkcji (najprawdopodobniej) udostępniają poufne informacje dalej. Dzieje się tak, ponieważ nie mają oni zbyt wiele do stracenia. Najwyżej i tak stracą pracę, w której się zupełnie nie spełniają oraz wykonują ją niejako z przymusu czy braku pomysłu na siebie.

Tymczasem jak powszechnie wiadomo, z niewolnika nie ma zadowolonego pracownika. Tym bardziej jak zarabia on w okolicach najniższej ustawowo pensji. Z pewnością w kadrze menedżerskiej, czyli kierowniczej (zdecydowanie lepiej wynagradzanej) o podobne historie zdecydowanie trudniej. Nikt bowiem nie chce stracić dobrze płatnej pracy, często dającej poczucie spełnienia. Z pewnością kolejne lata mimo wykwintnych zabezpieczeń dalej będą obfitować w wycieki, a najsłabszym ogniwem tego łańcuchu jest człowiek.

(fot. XDA Developers/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt