Wycieki zdjęć urządzeń jeszcze z fabryk to współczesna plaga producentów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

wycieki-zdjec-urzadzen-jeszcze-z-fabryk-to-wspolczesna-plaga-producentow

Rozwój technologiczny wpływa nie tylko korzystnie ale i też negatywnie dla samych producentów sprzętu. Wszystko przez fakt, że nie udaje się im dosłownie na potęgę dotrzymać tajemnicy handlowej. Normalną praktyką stają się rozmaite przecieki, wycieki jeszcze przedpremierowych urządzeń mobilnych. W efekcie wszystko już wiadomo na długo przed oficjalną jego prezentacją.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Takie informacje udostępnione światu mają oczywiście wymierny aspekt finansowy. Co prawda trudno jest zmierzyć straty, ale tak właśnie jest. Być może dlatego premiera Samsunga GALAXY S 5 wywołała konsternację u publiczności, gdyż wcześniej wiedziała ona wszystko własnie z uwagi na masę przecieków poprzedzających moment odsłonienia produktu. Nie było już żadnego efektu zaskoczenia, o słynnym woow nie wspominając. Właśnie podobna historia ma miejsce z odsłanianiem kulis Apple iPhone 6.

Jak więc widzimy, rozwój technologiczny pozwala pracownikom produkcji, magazynierom robić tajne zdjęcia prywatnymi telefonami komórkowymi. To właśnie dlatego później widzimy w rozmaitych publikacjach rozmyte obrazy z monitorów, hal montażowych czy dystrybucyjnych. Aż dziw bierze, że w dzisiejszych czasach producentom nie udało się jeszcze zachować 100% poufności. Choć z drugiej strony w długim ciągu łańcucha dostaw jest to być może zupełnie niemożliwe do osiągnięcia w praktycznym świecie.

(fot. Zing/My mobile studio)

APPLE IPHONE 6 NA NIEOFICJALNYM WIDEO

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt