Nieograniczone rozmowy ze wszystkimi sieciami za jedyne 10 dolarów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Serwis GSMArena podał zaskakującą informację, która dotyczy T-Mobile w Stanach Zjednoczonych. Według nich, różowy operator przygotowuje fenomenalną promocję, dzięki której będzie możliwe dzwonienie bez limitów do wszystkich za jedyne 10 dolarów miesięcznie. Rozmowy z dowolnymi sieciami zazwyczaj wiązały się z podpisaniem umowy abonamentowej.

W rozwiązaniu T-Mobile nie ma jednak mowy o żadnym kontrakcie. Klient płaci zaledwie 10 dolarów i ma nieograniczone rozmowy ze wszystkimi przez okres jednego miesiąca. W przeliczeniu na naszą walutę jest to około 30 PLN (dla Amerykanina to tylko 10 PLN). Jest to naprawdę bardzo mały koszt dla zwykłego mieszkańca USA.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W Polsce dla porównania za podobne pieniądze możemy liczyć tylko i wyłącznie na połączenia w ramach macierzystej sieci. Tak właśnie jest w Heyah (9 PLN), Play (10 PLN), Red Bull Mobile (11 PLN). Wiele osób znających się na telekomunikacji zarzuca telkomom zbyt duże stawki oraz kolosalne przychody. Taki stan rzeczy doskonale pokazuje ostatnia afera MTR, w której operatorzy nie mają nawet zamiaru obniżać połączeń do Play. Te sztuczne zawyżanie cen zostało później wypomniane przez samego rzecznika P4 na jego oficjalnym blogu. Jako ciekawostkę jeszcze dodamy, że to właśnie w Stanach bardzo mocno nadużywane jest pojęcie 4G (oczywiście dla łączności HSPA+, a nie tylko i wyłącznie dla superszybkiego standardu LTE). Trzeba jeszcze pamiętać o znacznie mocniej rozwiniętej tam infrastrukturze.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Nieograniczone rozmowy ze wszystkimi sieciami za jedyne 10 dolarów”

  1. olik Odpowiedz

    haha…. w Polsce doją i będą doić do dna !!!! Co tu szukać w Ameryce, francuski FreeMobile ma podobną i nawet lepszą ofertę bo oprócz nielimitowanych rozmów w kraju to do tego nie limitowne rozmowy z 40 krajami za 20 eu ! W Polsce ruszyło się gdy wszedł na rynek Play ale i ta sieć w pewnym momencie sie zatrzymała w miejscu i nasze nadzieje odeszły do lamusa ! Dzis w Polsce działa W4 jesli do Polski nie wejdzie konkretny 5 operator stanowiący zagrożenie dla W4 mozemy zapomnieć o stawka z USA czy z Francji

  2. Kamil Odpowiedz

    To prawda. W Polsce rynek jest troche mniej rozwiniety niż w US, FR. Na takie cuda w PL bedziemy musieli jeszcze troche poczekac…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt