Pierwszy restart Windows Phone na (podobno) najlepszym blogu technologicznym w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 2,67 na 6)
Loading...

pierwszy-restart-windows-phone-na-podobno-najlepszym-blogu-technologicznym-w-polsce

Stała się rzecz przełomowa. Po przeszło miesiącu użytkowania, smartfon (Nokia Lumia 625 z LTE) z mobilnym systemem operacyjnym Windows Phone zanotował pierwszy restart. To i tak długo biorąc pod uwagę ogromną ilość bugów dostępnych w Androidzie. Co jednak najciekawsze, ponowne uruchomienie telefonu miało miejsce podczas przeglądania (podobno) najlepszego bloga technologicznego w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodziło o witrynę Antyweb.pl, choć serwis Spidersweb.pl oferuje nieporównywalnie większą jakość treści. W przypadku pierwszej podstrony wyraźne problemy z działaniem ma standardowy Internet Explorer dostępny na mobilnych kafelkach. Niestety sprawdza się zasada, że pakowanie na siłę mobilnych wersji serwisów lub responsywnych mija się z celem. Sporo użytkowników nie chcę oglądać okrojonych, uboższych wersji witryn lecz pełnowartościowe odmiany. W efekcie specjalnie włączają komputerowe odpowiedniki czy wyłączają mobilne alternatywy.

Z pewnością nowe smartfony z wydajnością, by je poprawnie wyświetlić nie będą miały żadnych kłopotów. Najlepszym przykładem jest chociażby serwis My mobile działający lekko i przyjemnie na Internet Explorerze w Windows Phone 8. Mało tego, dużo cięższe portale jak Facebook także funkcjonują poprawnie. Swoją drogą to szkoda, że administratorzy wielu witryn decydujących się na wersję mobilną nie umieszczają ważnego przycisku przełącz na wersję komputerową. Niestety funkcja wyświetlania odmian komputerowych nie zawsze funkcjonuje poprawnie w przeglądarce Internet Explorer w Windows Phone w przeciwieństwie do Chrome na Androidzie.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt