Genialna inteligencja Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

genialna-inteligencja-windows-phone

Naprawdę trzeba pochwalić Windows Phone za jedną rzecz. Jest nią pewna inteligencja uśmierconej już niestety mobilnej przeglądarki Internet Explorer. Otóż okazuje się, że program stworzony przez Microsoft uczy się preferencji użytkownika i już w momencie aktywacji (kliknięcia) pola wpisywania adresu www system podpowiada nam dwie najczęściej odwiedzane witryny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie musimy nawet wpisywać pierwszej litery. W przypadku niniejszego artykułu jest to serwis My mobile oraz program reklamowy Google. U kogoś innego może to być dajmy na to portal Onet w parze z Wirtualną Polską. Funkcjonalność ta jest naprawdę genialna, podobnie jak niesłychanie wygodny w użyciu dolny pasek wpisywania adresu, który niestety w Spartanie zostanie przeniesiony na górę wzorem Androida. Na koniec jeszcze cała masa informacji na temat giganta z Redmond.

Prawdopodobnie Windows 10 Mobile będzie mógł działać na każdym Androidzie na zasadzie samodzielnej instalacji modyfikacji oprogramowania jak to ma miejsce w CyanogenModzie. Pomysł wydaje się wręcz genialny, pytanie tylko czy będą chętni na takie zabawy. Ponadto Microsoft podał wymagania pamięci operacyjnej RAM w kontekście rozdzielczości ekranu dla Windows 10 Mobile (low-endy z 800×480 px mają 512 MB RAM, HD 1 GB RAM, Full HD 2 GB RAM i większe 3 lub nawet 4 GB RAM).

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt