Tak zwiesimy Lumię z Windows Phone i 512 MB RAM pamięci operacyjnej

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tak-zwiesimy-lumie-z-windows-phone-i-512-mb-ram-pamieci-operacyjnej

Nie ma chyba nic gorszego od nagłego samoczynnego zamknięcia przeglądarki podczas chociażby czytania jakiegoś interesującego artykułu. W tym miejscu serwis My mobile przedstawi sposób jak zwiesić mobilnego Internet Explorera 11 na Windows Phone 8.1 oraz Lumii z 512 MB RAM pamięci operacyjnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy uruchomić dwie popularne witryny w wersji komputerowej, choć czasami i wydanie mobilne się zawiesza z uwagi na natłok reklam. Pierwszy potężny wręcz portal z kafelkową strukturą to wp.pl, czyli popularna Wirtualna Polska. Drugi zaś to lepszy jakościowo natemat.pl. Właśnie w jego przypadku Nokia Lumia 625 doznała irytującego samoczynnego zamknięcia się przeglądarki.

Dotyczyło to wersji mobilnej nawet. Niestety nie są to pierwsze tak poważne przypadki problemów Internet Explorera opisywanych w My mobile. Wystarczy nadmienić białe, puste plamy na stronach www, których nie było w zasadzie wcale na wydaniu Windows Phone 8.1 z dodatkiem Lumia Cyan na tle Lumia Denim. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że optymalizacja znacznie lepiej wyposażonej w funkcje przeglądarki Microsoft Edge będzie stała na zdecydowanie wyższym poziomie.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Tak zwiesimy Lumię z Windows Phone i 512 MB RAM pamięci operacyjnej”

    • Kamil

      Daj spokój z tymi aplikacjami. Teraz każdy serwis ma mieć swoją appkę, dla mnie to się robi trochę przesada. Od tego jest przeglądarka w telefonie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt