To jest największa wada aktualizacji Lumia Denim

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

to-jest-najwieksza-wada-aktualizacji-lumia-denim

Aktualizacja Windows Phone 8.1 Update (GDR1), czyli Lumia Denim dodała użytkownikom mobilnych kafelek zdecydowanie większą stabilność. Pod tym pojęciem należy rozumieć rzadziej występujący negatywny efekt wczytywania się dopiero po czasie pustych kwadratów ze skrótami w menu głównym.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety nie wszędzie stabilność się poprawiła. Idealnym przykładem jest chociażby gorsze działanie systemowej przeglądarki. O ile jeszcze w aktualizacji Lumia Cyan Internet Explorer 11 był swoistego rodzaju demonem szybkości na tle Lumii Black (w czystym Windows Phone 8), o tyle dokładnie ten sam standardowy program do surfowania po sieci web wyraźnie stracił na jakości. W Lumia Denim normą jest wyświetlanie białych pustych kartek.

Do tego dochodzi też zbyt szybkie otwieranie złych odnośników wskutek chwilowego zlagowania się w momencie przewijania witryn. Problem ten dotyczy zwłaszcza słuchawek z 512 MB RAM pamięci operacyjnej i pewnie tutaj zabrakło pewnej, nazwijmy to przestrzeni rozruchowej. Niestety nie pomaga wyczyszczenie cache oraz historii przeglądania jak w Androidzie. Oby więc następna aktualizacja naprawiła tę wpadkę ze Spartanem w roli głównej, szkoda tylko że bez genialnego dolnego paska adresu.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “To jest największa wada aktualizacji Lumia Denim”

  1. dan Odpowiedz

    Napisz o tym, że play po cichu pozmieniał ważności pakietów. Zawsze miały ważność do północy a teraz pakiety włączone w ciągu kilku ostatnich dni mają ważność do godziny w której zostały uruchomione. Ktoś tego nie zauważy i pójdzie kasa z konta ostaniego dnia pakietu, bo wyłączy się np rano.

  2. adik Odpowiedz

    to prawda ale póki co nie wiążą się z tym żadne zmiany regulaminu,oznacza to że większość nieprawidłowości można spokojnie reklamować na play24, w RBM wszystkie reklamacje są uznawane, jeszcze dodają rekompensatę poza zwrotem środków na główne konto.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt