Opera Mini na Windows Phone działa fatalnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

opera-mini-na-windows-phone-dziala-fatalnie

Coś niedobrego w ostatnim czasie zaczęło się dziać z przełomową przeglądarką mobilną Opera Mini na Windows Phone. Przełomowa jest ona dlatego, gdyż w zasadzie jako jedyna na rynku radzi sobie ze sprawnym wyświetlaniem witryn www nawet w tak ekstremalnych warunkach jak transfery rzędu 16 kb/s czy 32 kb/s w momencie nałożenia lejka bezpieczeństwa przez operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Otóż coraz częściej użytkownicy mobilnych kafelków podczas jej używania mogą zauważyć brak wyświetlania tzw. progress baru, czyli paska postępu. Witryna się wtedy ładuje, ale użytkownik nie widzi postępującego zielonego paska w dolnej części ekranu. Drugi błąd polega na tym, że czasami nie wyświetlają się obrazki, a jedynie sam tekst oraz ewentualnie znacznik programistyczny alt (ich opis alternatywny widoczny po najechaniu myszką).

Powyższy zrzut obrazu doskonale to pokazuje. Niestety nie wróży to dobrze platformie komórkowej Windows Phone. Opera Mini na Androida w najnowszym wydaniu potrafi nawet kompresować filmy wideo. Na mobilnych kafelkach zaś nie działają dobrze podstawy przetwarzania stron www. Cóż, przypomina to nieco przeciętne działanie Internet Explorera 11 z białymi plamami na Windows Phone 8.1. Oby zatem Microsoft Edge działał zdecydowanie lepiej.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt