T-Mobile już chwali się udzieleniem roamingu krajowego Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

t-mobile-juz-chwali-sie-udzieleniem-roamingu-krajowego-play

Poprawę jakości naszej sieci docenią też inni. W najbliższych tygodniach Play będzie stopniowo wprowadzał T-Mobile jako głównego partnera roamingowego poza zasięgiem swojej sieci. Taki komunikat możemy przeczytać w wybranych gazetach lub czasopismach (bez skojarzeń ze słynnym dopiskiem przy nowelizacji ustawy w aferze Rywina). Jest on niczym innym jak naprawdę niezłej klasy reklamą.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Działania marketingowe T-Mobile odwołują się oczywiście do zmiany partnera roamingowego przez Play. Przypomnijmy, że wcześniej spółka P4 korzystała z sieci komórkowej Plus. Teraz postawiła na różowego gracza. Czas pokaże czy zmiana ta jest korzystniejsza. Z perspektywy wybranych dzielnic Torunia niekoniecznie jest lepiej z prędkością mobilnego internetu. Wcześniej Play osiągał wyniki 4 Mb/s. Niestety, ale w ostatnim czasie średni poziom transferu to zaledwie 1 Mb/s co dobitnie potwierdza komunikat serwisu My mobile na Facebooku. Oby z biegiem czasu sytuacja się poprawiła.

Póki co z jakością sieci Play akurat na tym obszarze jest tragicznie, a miasto Toruń uchodzi u niej za stolicę LTE (co za kuriozum), ponieważ było pierwszym, gdzie oficjalnie poinformowano o wprowadzeniu zasięgu 4G (z ograniczeniem transferu do 15 Mb/s, co też mu dużej chluby nie przynosi). Na koniec jeszcze wracamy do T-Mobile. Różowy operator w zabawny sposób promował niedawno przejście dwóch celebrytów właśnie z Play. Chodziło o muzyka Czesława Mozila oraz dziennikarza telewizyjnego Marcina Prokopa. Teraz podobne działania są wykonywane w odniesieniu do samego fioletowego operatora.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “T-Mobile już chwali się udzieleniem roamingu krajowego Play”

  1. Remek Odpowiedz

    Reklama jest genialna, bo w sumie play nie ma jak naprawdę na nią odpowiedzieć 🙂 przekaz jest prosty i bez haczyków 🙂

    • Kamil

      T-Mobile szaleje ostatnio marketingowo, a Play jakby delikatnie siedział z podkulonym ogonem…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt