Projekt składanego telefonu Ara nabiera rumieńców

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

projekt-skladanego-telefonu-ara-nabiera-rumiencow

Gdy we wrześniu ubiegłego roku świat usłyszał o szalonym projekcie smartfonu składanego z części o nazwie Phoneblocks to wielu dziennikarzy czy też analityków nie wróżyło mu zbyt świetlanej przyszłości. Jedną z wad modułowego telefonu komórkowego był fatalny wygląd. Teraz kwestie designu możemy wyrzucić do kosza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko za sprawą zdumiewających grafik jakie znajdziemy w opublikowanym dokumencie MDK przy projekcie Ara rozwijanym przez koncern Google. Szczegóły jak zawsze są na oficjalnej podstronie giganta z Mountain View www.projectara.com/mdk. Zdjęcie powyżej artykułu pochodzi właśnie z tego dokumentu lub jak kto woli zestawu narzędzi dla programistów niezbędny w tworzeniu aplikacji korzystających z danej biblioteki. Mało tego, można powiedzieć więcej.

Zapowiada się prawdziwa rewolucja w mobilnym świecie. Świetny wygląd połączony z opcją samodzielnej wymiany podzespołów to bez wątpienia coś niezwykłego. Gdy jeszcze za tą inicjatywą stoi globalny koncern internetowy to możliwość wdrożenia nawet najśmielszych pomysłów w życie staje się jak najbardziej realna. Telefon z projektu Ara ma zadebiutować na rynku już w 1Q/2015. To będzie ogromny hit sprzedażowy, jeśli zostanie on połączony z niską ceną głównej jednostki jak i modułów.

(fot. Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt