Wreszcie będzie można zapisywać w chmurze postępy w grze Angry Birds

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

wreszcie-bedzie-mozna-zapisywac-w-chmurze-postepy-w-grze-angry-birdsPodczas reinstalacji aplikacji dane zostaną odtworzone. Takie zdanie możemy przeczytać w smartfonach z mobilnym systemem operacyjnym Android w sekcji Menu > Ustawienia > Prywatność > Automatyczne przywracanie. Niestety nie zawsze ta funkcja działa poprawnie. Ponowna instalacja gry Angry Birds Rio skutkowała niepowodzeniem.

Dla porównania klasyczne Wściekłe Ptaki w dokładnie takiej samej sytuacji zadziałały oraz pamiętały o wcześniej zdobytych osiągnięciach. Rovio jednak postanowiło raz na zawsze rozwiązać problem z tym związany i pracuje nad możliwością zapisywania w chmurze postępów w Angry Birds. W tej chwili użytkownicy zmieniający smartfona muszą od nowa przechodzić często trudne plansze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście są w sklepie Google Play aplikacje służące do zapisywania stanów z gry, jednak korzysta z nich wyłącznie garstka zapaleńców. W dodatku są to programy nieoficjalne i nigdy nie wiadomo czy jakiejś witaminki (popularne określenie w branży informatycznej) złośliwy deweloper nie pozostawił w kodzie. To się zmieni za sprawą usługi tzw. Konta Rovio. Konsument dzięki niemu wreszcie będzie miał możliwość łatwego przenoszenia osiągnięć między zupełnie różnymi smartfonami czy tabletami. Czekamy zatem na ten moment z niecierpliwością.

W tej chwili z takiej opcji mogą korzystać mieszkańcy i tu ciekawostka Polski czy Finlandii korzystający z urządzeń Apple oraz pierwszego wydania zwykłych Angry Birds. Wkrótce ta funkcjonalność trafi do najpopularniejszego na rynku środowiska Android. Najlepiej byłoby, jakby twórcy zaimplementowali kod bezpośrednio w grze. Użytkownik w efekcie dokonywałby zwykłej aktualizacji Angry Birds z poziomu Google Play, a nie bawił się w instalowanie kolejnego tytułu. Więcej szczegółów o tym projekcie znajdziemy w dolnej części witryny www.rovio.com/en/support/faq&support_category_id=77.

(fot. Rovio/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt