Konto Rovio dostępne na Androida oraz iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

konto-rovio-dostepne-na-androida-oraz-iosNo i stało się to co zapowiadaliśmy w maju bieżącego roku przy okazji artykułu o możliwości zapisywania postępów w grze Angry Birds. Firma Rovio Mobile właśnie ogłosiła dostępność tej funkcji również dla posiadaczy najpopularniejszego oprogramowania na smartfony, czyli Androida.

Przypomnijmy, że wcześniej opcja była dostępna wyłącznie w iOS. Dotyczyło to takich gier jak zwykłe Angry Birds oraz nowe The Croods. Teraz usługa Konto Rovio stała się faktem również dla użytkowników zielonego robota. Na chwilę obecną dotyczy ona tylko tych dwóch pozycji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Fiński deweloper jednak zapewnia, że w niedalekiej przyszłość Konto Rovio będzie dostępne dla wszystkich tytułów z wielkiej sagi Wściekłych Ptaków. Pozostaje nam nic jak czekać z niecierpliwością na pojawienie się tego momentu. Oby nadszedł on najszybciej jak jest to możliwe. Dzięki temu użytkownicy mogą dalej bawić się Angry Birds na zupełnie różnych urządzeniach. W dodatku, gdy spojrzymy na to z drugiej strony to na jednym telefonie może rywalizować kilka osób i dalej przechodzić kolejne poziomy trudności. Więcej szczegółów o rozwiązaniu Rovio Account znajdziemy w oficjalnym komunikacie prasowym www.rovio.com/en/news/blog/344/rovio-account-now-available-worldwide-on-android-and-ios.

(fot. Rovio/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10250 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt