Angry Birds Rio doczekało się jednak aktualizacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trochę zbyt szybko uśmierciliśmy grę Angry Birds Rio, twierdząc że pozycja już nigdy nie otrzyma aktualizacji do nowszej wersji. Rzeczywistość okazała się jednak zdecydowanie bardziej przewrotna w wykonaniu Rovio, które zapowiedziało jeszcze następne wydania Wściekłych Ptaków ze słonecznego Rio w przyszłości.

Prawie 9 miesięcy musieliśmy czekać na kolejną odsłonę Angry Birds Rio od poprzedniej wersji 1.4.4. Najnowsza jest oznaczona numerkiem 1.5.0 i zawiera aż 24 nowe plansze. Aby z nich skorzystać, musimy najpierw zaliczyć poprzednie światy oraz zdobyć bonusy (gwiazdki, owoce). Angry Birds Rio zyskało również dodatki Power-Ups, które znamy ze zwykłych Wściekłych Ptaków.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety w tym miejscu mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy już zdołali usunąć grę z pamięci swojego smartfona. W naszym przypadku ponowna instalacja Angry Birds Rio nie pamiętała o zdobytych wcześniej osiągnięciach, choć poprzednio tak właśnie się stało (w klasycznej wersji Wściekłych Ptaków). To oznacza, że musimy wszystko przechodzić jeszcze raz albo całkowicie dać sobie spokój z zabawą. Dzieje się tak nawet jak mamy odpowiednie sekcje poprawnie zaznaczone w systemie operacyjnym Android, mianowicie w Menu > Ustawienia > Prywatność > Automatyczne przywracanie. Osoby, które zdecydowały się na pozostawienie gry teraz mogą się cieszyć nowymi dodatkami od Rovio.

(fot. Rovio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt