Angry Birds Friends pojawi się na Androidzie oraz iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

angry-birds-friends-pojawi-sie-na-androidzie-oraz-iosAngry Birds Friends to doskonale znana gra Rovio osobom, którzy są obecni na największym portalu społecznościowym świata. Chodzi oczywiście o Facebooka. Fińska firma już zapowiedziała, że ten tytuł pojawi się wkrótce na smartfonach z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Ostatnią wielką nowością z rodziny Angry Birds była część Star Wars. Czas pokaże, czy kolejne wcielenie Wściekłych Ptaków będzie równie udane. Można odnieść nawet wrażenie, że trochę się już wszystkim znudziła ta przełomowa gra na urządzenia mobilne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Angry Birds ostatnio kopiuje rozwiązania dostępne z innych pozycji jak chociażby z Cute the Rope. Mamy tutaj na myśli pomysł z umieszczaniem materiałów filmowych, które od dawna były dostępne w tytule rosyjskiej firmy ZeptoLab. Być może jest to znak, że powoli kończy się nam kreatywność marki Wściekłych Ptaków. Pozostaje nam zatem nic, tylko cierpliwie czekać na moment premiery Angry Birds Friends. Zapewne uświadczymy w nim trybu multiplayer, który dostępny jest na Facebooku. Zabawa ze znajomymi (czy to przez Bluetooth czy przez Internet) jest bowiem nieporównywalnie większa.

(fot. Rovio/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt