Angry Birds Rio już nigdy nie otrzyma aktualizacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Paleta kultowych mobilnych gier sygnowanych marką Wściekłych Ptaków w tej chwili jeszcze składa się z czterech pozycji. Są to takie tytuły jak Angry Birds (2009), Angry Birds Seasons (2010), Angry Birds Rio (2011) oraz Angry Birds Space (2012). Widać zatem ciekawą zależność, że każda następna premiera ma miejsce co jeden rok czasu.

Ta jednak zostanie przełamana za sprawą debiutu Angry Birds Star Wars również w identycznym roku kalendarzowym. W tym miejscu jednak zwrócimy uwagę na jeden istotny szczegół dotyczący części Rio. Jest to jedyna wersja Angry Birds, która nigdy już nie otrzyma aktualizacji. Wszystko dlatego, że premiera filmu o tym samym tytule miała miejsce dawno temu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nikt już przecież dalej nie będzie odświeżał mało modnego obecnie tematu z marca 2011 roku. To właśnie wtedy animacja Rio debiutowała na ekranach kin. Tym samym śmiało możemy usunąć tę wersję Wściekłych Ptaków bez żadnych obaw. W przyszłości bowiem nic nie stracimy, a zyskami odrobinę pamięci wewnętrznej. Zupełnie inaczej sytuacja zaś wygląda dla reszty tytułów. Zwykłe (najlepsze) Angry Birds zapewne jeszcze nie raz zaskoczą nas ciekawymi aktualizacjami z cyklu Surf & Turf. To samo można powiedzieć o części Seasons, która ma nawet stworzony trzeci świat w elementach menu.

To zwiastuje wystąpienie w przyszłości całego ogromu nowych dodatków (nie tylko jednego). Po części Angry Birds Rio zapewne dni policzone ma również i wydanie Space. Kosmiczne Wściekłe Ptaki otrzymały już tyle aktualizacji, że należy im się przysłowiowa emerytura. Teraz schedę po nich przejmie najnowsze wydanie Angry Birds Star Wars, które również jest zlokalizowane w odległej otchłani międzyplanetarnej. Poniżej prezentujemy materiał filmowy zapowiadający Angry Birds Rio prosto ze słonecznej plaży Copacabana w Brazylii. Pod względem klimatu jest to jedna z najbardziej udanych wersji.

(fot. My mobile studio)

ZAPOWIEDŹ ANGRY BIRDS RIO

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt