Zdanie UKE idealnie pokrywa się z kwietniowym My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

zdanie-uke-idealnie-pokrywa-sie-z-kwietniowym-my-mobile-rankingW branży telekomunikacyjnej dosłownie jak burza odbił się echem najnowszy raport UKE (Urzędu Komunikacji Elektronicznej) na temat analizy cen usług telefonii komórkowej. Oczywiście jest on dosyć obszerny i skomplikowany. Nie będziemy zatem rozbierać go na czynniki pierwsze tylko skupimy się wyłącznie na najważniejszych kwestiach oraz wnioskach.

Według UKE Play i Virgin Mobile mają najlepsze oferty na kartę. Co ciekawe, dokładnie takie same wnioski są w kwietniowym My mobile RANKING. Tam również królował Virgin Mobile oraz Play. Fioletowy operator oczywiście już dumnie się chwali sukcesami na swoim oficjalnym blogu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dodatkowo Play jest też najkorzystniejszy w kwestii abonamentowej. Swoją drogą to naprawdę interesujące zjawisko, że taka idealna symbioza występuje w czołówce pomiędzy wyliczeniami urzędników a unikatowym zestawieniem punktowym My mobile RANKING. Celowo tutaj użyliśmy słowa czołówka, ponieważ trzecim operatorem na kartę pod względem atrakcyjności jest T-Mobile. Sieć ta zajmuje w My mobile RANKING dolne rejony tabeli, które wskazują na występowanie w jej przypadku wielu licznych i to poważnych wad (na szczęście u licznej konkurencji ich nie uświadczymy). Wystarczy tylko przypomnieć kuriozalne opłaty za sprawdzenie konta czy za usługę jego rocznej ważności. Oby to nie był nowy standard telkomów nastawionych wyłącznie na zysk.

(fot. UKE/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Zdanie UKE idealnie pokrywa się z kwietniowym My mobile RANKING”

 1. Przemo11 Odpowiedz

  Kamil a możesz mi powiedzieć jaka najlepsza jest oferta na kartę aby zadzwonić na komórkę do uni eurorejskiej np do holandii? chodzi o najniższą cenę za minutę bo w play fresh wychodzi 3zł za minutę masakra..

 2. Kamil Odpowiedz

  Nie mam pojęcia, próbuj z Lycamobile i Vectone Mobile. To są przecież sieci MVNO stawiające na roaming

 3. Przemo11 Odpowiedz

  Kiedyś dobra była w tym Heyah byla promocja kilka groszy za min ale to ze 4 lata temu..

 4. buba Odpowiedz

  osoba w Polsce kupuje np. w żabce starter lycamobile – wkladasz do starego telefonu, to samo robi osoba w Holandii kupuje starter holenderskiej lycamobile i macie tanie rozmowy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt