Polskie stadiony UEFA Euro 2012 zdały telekomunikacyjny egzamin

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie się mecz z Czechami na Stadionie Miejskim we Wrocławiu po zakończeniu którego okaże się, czy Polska Reprezentacja w Piłce Nożnej odniesie historyczny sukces i awansuje dalej do ćwierćfinałów Mistrzostw Europy. Już teraz zaś możemy powiedzieć, że nasi krajowi operatorzy sieci komórkowych zapewniający dostęp do usług na stadionach fanom futbolu zdali swój telekomunikacyjny egzamin.

Według niezależnych badań UKE (Urząd Komunikacji Elektronicznej) tak właśnie się stało. Aż 99% wszystkich połączeń zakończonych zostało sukcesem (dla porównania francuska sieć Free miała swego czasu wręcz skandaliczny wskaźnik 46%). Z kolei skuteczność udanej transmisji danych wynosiła przeszło 96%. Są to naprawdę kapitalne, żeby nie powiedzieć godne pochwały wyniki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Testy miały miejsce w dniach 8 i 10 czerwca 2012 podczas meczy UEFA Euro 2012 na Polskich arenach piłkarskich miast gospodarzy. Pomiary były inicjowane w czasie największego obciążenia sieci (1 godzinę przed meczem i 30 po jego zakończeniu). W tym miejscu warto przypomnieć, jak operatorzy podzielili się obiektami wybudowanymi na Euro 2012. Stadion Narodowy w Warszawie przypadł pod opiekę Plusowi, Stadion Miejski w Poznaniu jest obsługiwany przez Play (swego czasu fioletowy gracz dumnie się chwalił pełną gotowością na to arcyważne sportowe wydarzenie), PGE Arena w Gdańsku należała do T-Mobile, zaś Stadion Miejski we Wrocławiu przypadł światowej marce Orange. Będzie ona miała okazję wykazać się już za kilka godzin, bo w przypadku sukcesu biało-czerwonych z pewnością rozdzwonią się telefony na ogromną skalę.

(fot. UEFA Euro 2012/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt