Mobilne GG dostępne na BlackBerry

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę duże słowa uznania należą się firmie GG Network, producentowi najpopularniejszego w Polsce komunikatora mobilnego. W ostatnim czasie programiści niesłychanie mocno zakasali rękawy, w efekcie czego pojawiła się oficjalna wersja aplikacji Mobilne GG na Windows Phone. Potem pojawiły się ciemne motywy, uprzyjemniające zwłaszcza nocne pogawędki.

Teraz do tego grona dołącza nareszcie BlackBerry. Użytkownicy posiadający przysłowiowe jeżynki nie będą już musieli korzystać z zamienników, lecz oficjalnego produktu przeznaczonego do tego celu. Oczywiście wersja smartfonowa dalej jest darmowa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niechlubnym, płatnym wyjątkiem jest jedynie wydanie Java. Ta doczekała się również liftingu wizualnego, dzięki czemu jeszcze bardziej upodabnia się do swoich zdecydowanie inteligentniejszych braci. Premiera Mobilnego GG na BlackBerry spowodowała kolejną, niezwykle istotną rzecz. Teraz ten komunikator w wersji 3.0 i wyższej jest dostępny na wszystkie liczące się platformy mobilne. Z przyjemnością zaktualizowaliśmy kropki w polu dostępność. Pozycja może działać na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, Java (tylko tutaj jest płatna), Symbian, iPhone, Windows Phone i właśnie BlackBerry. Więcej szczegółów na ten temat tradycyjnie już znajdziemy na oficjalnej stronie biura prasowego.

(fot. GG)

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt