Posłuchaj za darmo muzyki w Muzodajni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (20 liczba głosów, wasza ocena: 4,35 na 6)
Loading...

Serwis Muzodajnia w ostatnim czasie wprowadził spore zamieszanie na naszym rynku oferując prawdziwą rewolucję w cenie legalnych plików mp3. W dodatku jest on darmowy dla wszystkich klientów Polkomtela. Zaliczają się do nich użytkownicy abonamentowi Plusa jak i marki Simplus, Mix 36i6, a nawet Sami Swoi.

Tym razem jednak chcielibyśmy przedstawić kolejną bardzo ciekawą funkcjonalność, o której wielu użytkowników może po prostu nie wiedzieć. W mobilnym serwisie Muzodajni możemy zupełnie bezpłatnie odsłuchiwać fragmentów utworów. Wystarczy tylko kliknąć na charakterystyczny symbol nutki (lecz nie strzałki na dół oznaczającej pobieranie pliku) dostępnej obok nazwy utworu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Później następuje już szybkie pobranie fragmentu muzycznego do pamięci telefonu. Ma on wielkość od 300 kB do 350 kB. Czas trwania zaś wynosi 20 sekund. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nie popełnimy już więcej błędów związanych z pobraniem złego utworu muzycznego.

Operator oczywiście zabezpieczył się na wypadek używania krótkich klipów dźwiękowych w formie np: dzwonka. Na początku każdego z nich możemy usłyszeć charakterystyczny komunikat Plusa reklamujący usługę Muzodajnia. Mimo wszystko każdy sympatyk muzyki będzie korzystał z tej opcji z dużą przyjemnością. Dzięki niej można poznawać nowe brzmienia muzyczne, a najlepsze z nich zakupić w formie całościowych i kompletnych utworów. Co najważniejsze wszystko odbywa się bez jakichkolwiek opłat za wykorzystany transfer danych.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Posłuchaj za darmo muzyki w Muzodajni”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt