Muzodajnia jest dostępna także na wap.plus.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Muzodajnia to usługa, która ma za zadanie zrewolucjonizować ceny legalnych plików muzycznych mp3. Ceny pojedynczego utworu liczone są w groszach co jest zupełną nowością na naszym rynku. W dodatku pliki możemy pobierać wprost do pamięci telefonu bez opłat za transfer danych.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o mobilnym portalu wap.plus.pl na którym znajdziemy także mobilną wersję serwisu Muzodajnia (symbol białych słuchawek w czerwonym kole). Dostępny jest ona tylko dla klientów sieci Polkomtela, oczywiście dalej bez dodatkowych opłat. Jest to prawdziwa gratka dla sympatyków muzyki. Oprócz tradycyjnych muzycznych newsów spotkamy w nim jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszą z nich są liczne biografie wykonawców. Choć w bazie nie ma jeszcze dostępnych wszystkich znanych artystów, na pocieszenie możemy dodać, że ich ilość stale się zwiększa. Drugą ciekawą sprawą są galerię zdjęć, na których możemy przeglądać obrazki na ekranie naszego telefonu.

Zazwyczaj są one dużo lepszej jakość niż w przypadku, gdy przyglądamy je na Operze Mini (która domyślnie znacznie obniża jakość grafik w celu zredukowania transferu przesyłanych danych GPRS). Tutaj przeglądamy portal mobilny Plusa i już nie musimy martwić się o jakość, bo dodatkowe opłaty nie występują Wymogiem jest jedynie używanie oryginalnej przeglądarki telefonu oraz posiadanie odpowiednich ustawień konfiguracyjnych Wap.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt