Muzodajnia, najtańszy sklep z muzyką w sieci

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W internecie możemy się spotkać z coraz liczniejszymi przykładami sklepów z e-muzyką. Wszędzie jednak ceny pojedynczych utworów są zbyt wysokie. Przynajmniej w opinii potencjalnych klientów. Tą złą sytuację próbuje zmienić Muzodajnia, czyli muzyczny projekt sieci Plus.

Przykładowe ceny utworów prezentowaliśmy w naszym wcześniejszym artykule o nazwie Muzodajnia, tanio i przystępnie. Co ważne, w najbardziej korzystniejszym wariancie cena utworu wynosiła zaledwie 8 groszy (0,08 PLN). Ten przykład tylko potwierdza fakt, że koszt jest kluczową sprawą.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Choć na rynku już zaczyna pojawiać się konkurencja, to nadal jej ceny pozostawiają jeszcze wiele do życzenia. Kilka złotych za pojedynczy Track to suma stanowczo za duża. W Polsce ma ona ogromne znaczenie.

Dodatkowym plusem Muzodajni jest brak opłaty za transfer pliku, w przypadku korzystania z internetu w telefonie. Wiele osób może być bardziej skłonna zapłacić kilka groszy za pozycję, niż bawić się we włączanie komputera, a potem zawracać sobie głowę przesyłaniem pliku do pamięci słuchawki. Ta ostatnia możliwość zarezerwowana jest dla klientów Plusa. Nie dawno operator chwalił się, że z serwisu Muzodajnia korzysta już 100 tysięcy użytkowników.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt