Nowa odsłona portalu mobilnego wap.plus.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Darmowy portal wap.plus.pl dla klientów Polkomtela to prawdziwy wyjątek na polskim rynku telekomunikacyjnym. Poza Plusem, żaden inny operator nie przygotował dla swoich użytkowników bezpłatnego serwisu, który swoją wielkością śmiało może konkurować z normalnymi portalami typu wp.pl czy onet.pl.

Co ciekawe witryna wap.plus.pl ciągle się dynamicznie rozwija. Powstają nowe sekcje, działy. Jednym słowem użytkownik ma do poczytania w wolnym czasie ogrom informacji, a to wszystko bez opłat za wykorzystany transfer danych. Musimy tylko pamiętać o używaniu punktu dostępowego APN wap, a nie Internet. Plus poinformował właśnie o wprowadzeniu kolejnych zmian w tym dedykowanym serwisie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz jego wygląd jest jeszcze bardziej nowocześniejszy. Ponadto dostosowuje się on automatycznie do telefonu, na którym jest przeglądany. Zwłaszcza użytkownicy smartfonów powinni odczuć dużą poprawę w jakości designu i odbioru treści. Do tej pory wygląd strony wap.plus.pl nawet na inteligentnych telefonach był skromny i ubogi (zupełnie tak jak na najprostszych słuchawkach z obsługą wyłącznie wap).

Teraz to się zmieni raz na zawsze. Użytkownicy zyskali także możliwość personalizacji serwisu wedle swoich upodobań. Mogą sobie wybrać jeden z czterech profili, aby otrzymywać informacje bardziej targetowane pod swój własny gust. Do wyboru mamy wariant domyślny (prezentowane są najważniejsze informacje z kraju, świata, biznesu oraz sportu, można znaleźć tam również plotki ze świata show-biznesu, muzykę i wide), rozrywkowy (pozwala być na bieżąco z najnowszymi plotkami ze świata gwiazd, dodatkowo wyeksponowane zostały aplikacje i strony mobilne udostępniające m.in. chaty, gry, horoskopy oraz erotykę), muzyczny (znajdziemy tutaj najlepszą muzykę do pobrania z Muzodajni, czasoumilacze oraz najciekawsze dzwonki, wszystko uzupełnione informacjami ze świata muzyki).

Ostatni profil nosi nazwę wideo i telewizja (prezentowane są tam głównie programy rozrywkowe i informacyjne, najlepszych stacji telewizyjnych oraz transmisje programów „na żywo”). Wprowadzone zmiany mają również przynieść dalsze korzyści reklamodawcom. Zyskają oni nowe powierzchnie do promowania swoich produktów za pomocą mobilnych reklam. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że za tym bardzo pozytywnym przykładem pójdą też inne sieci tzw. W4 czyli Play, T-Mobile, Orange. Oczywiście mają one swoje dedykowane portale, ale są to niestety opcje dodatkowo płatne. Z pewnością klienci woleliby mieć do nich bezpłatny dostęp w zamian za zupełnie znośne mobilne kampanie reklamowe. Potwierdza to nasz archiwalny artykuł, w którym prezentowaliśmy zestawienie mobilnych portali operatorów.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt