Motoryzacja, życie i styl nowościami portalu wap.plus.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeszcze nie dawno wspominaliśmy jak dynamicznie rozwija się darmowy portal wap.plus.pl, a już mamy kolejny przykład potwierdzający te stwierdzenie. Podczas przeglądania zasobów tego mobilnego portalu natrafiliśmy na kolejne dwie nowe sekcje. Pierwsza z nich to motoryzacja, zaś druga dotyczy życia i stylu.

Motoryzacja to dział, w którym znajdziemy najnowsze informacje dotyczące prototypowych aut, jak i również bieżące treści dotyczące wielu popularnych modeli. Tutaj targetem jest głównie męska część czytelników i jednocześnie klientów sieci Plus. Był on nawet reklamowany w formie mini-banneru na stronach wap portalu mobilnego Plus.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zupełnie inaczej wygląda grupa docelowa w dziale Życie i styl. Tutaj z pewnością docelowymi odbiorcami są kobiety. Znajdziemy w nim wiele informacji dotyczących zdrowego odżywiania, stylu życia oraz wszelkiego rodzaju ciekawostek kulinarno-kosmetycznych.

Niestety w ostatnim czasie darmowy portal wap Plusa poniósł dużą stratę. W wyniki zakończenia współpracy z pracuj.pl nie znajdziemy już w nim ofert pracy. Aby skorzystać z nowych kategorii wystarczy kliknąć na link wiadomości, który znajduje się na samej górze strony głównej wap.plus.pl. Następnie w dolnej sekcji odnajdujemy linki Motoryzacja oraz Życie i styl.

(fot. Plus/Opera/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt