Wypróbuj darmowe gry Java 3D w portalu wap Plusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,50 na 6)
Loading...

Portal wap.plus.pl dostępny dla użytkowników sieci Polkomtel ciągle kryje wiele ciekawych funkcjonalności. Tym razem przedstawimy jedną z nich. Dotyczy ona rozrywki i zabawy, która z pewnością przydać się nam może w monotonnej podróży kolejowej, czy też autobusowej. Są to gry Java dostępne nawet w trójwymiarowej grafice 3D, które możemy pobierać za darmo.

W tym celu przechodzimy na darmowy portal wap Plusa, a następnie klikamy w sekcję Gry. Jest ona dostępna na samej górze strony, tak więc nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów z jej odnalezieniem. Potem klikamy w odsyłacz Demo i już możemy bawić się rozrywkowymi aplikacjami zupełnie za darmo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co prawda nie są to pełne wersje, ale z pewnością mogą pokazać czego możemy spodziewać się po ewentualnym zakupie pełnej wersji. Nawet one potrafią skutecznie zabić czas i jednocześnie nudę. Oczywiście nie tylko gry są darmowe, ale również jej transport. Użytkownik nie ponosi jakiejkolwiek opłaty związanej z transmisją danych. Tak więc widzimy, że już naprawdę sporo darmowych profitów związanych z mobilnym Internetem otrzymują klienci Plus GSM. Wystarczy tylko z nich skorzystać bez obawy o jakiekolwiek koszty.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt