Tej funkcji nie ma (w standardzie) ani Android, ani Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tej-funkcji-nie-ma-ani-android-ani-windows-phone

I jak tu nie lubić kapitalnej platformy A200 dostępnej w zwykłych telefonach komórkowych Sony Ericssona. Te autorskie oprogramowanie stosowane w feature phonach oferowało bowiem więcej, w dodatku naprawdę ważnych funkcji niż wypchane gadżetami do szpiku kości mobilne systemy operacyjne Android, Windows Phone czy nawet ekskluzywne iOS od firmy Apple.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV

Weźmy na ten przykład opcję nagrywania rozmów telefonicznych. W słuchawce Sony Ericsson podczas aktywnego połączenia głosowego wystarczyło z menu więcej wybrać funkcję nagrywania i po sprawie. Po chwili, a dokładniej mówiąc po skończonej konwersacji mieliśmy jej cały zapis. Pewnym mankamentem było tylko występujące pikanie, dzięki czemu nasz rozmówca wiedział, że jest rejestrowany.

Nie zmienia to jednak faktu, iż w standardzie, stare, dobre i poczciwe menu A200 miało tę funkcję. W Androidzie, Windows Phone oraz iOS użytkownik dokładnie do osiągnięcia tego samego celu jest zmuszany do instalacji dodatkowej aplikacji z dedykowanego sklepu. Szkoda, że taki Android 5.0 Lollipop, Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim nie mogą się pochwalić obecnością tej ważnej funkcji.

(fot. Sony Ericsson/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 13827 informacji na tej witrynie.



Podobal sie artykul, chcesz wiecej? Postaw kawe za:




7 komentarzy do “Tej funkcji nie ma (w standardzie) ani Android, ani Windows Phone”

  1. pierwszamilosc Odpowiedz

    Lipne te wasze newsy, tylko spamujecie ludziom rss. Jak macie pisać takie bzdury to lepiej wcale.

  2. Adam Odpowiedz

    A co prawda boli czy co??? Właśnie to jest jedno z najważniejszych funkcji z których to niby inteligentne słuchawki a takiego czegoś nie mają. I to nie tylko jedno bo można wymieniać: brak radia fm, brak wideorozmów po 3G ( oprócz samsunga i lg), skype niech sobie w dupe wsadzą! brak już wspierania flasha playera itd.
    Z roku na rok android robi sie taka nokiÄ… 3310. Coraz mniej funkcji przydatnych, a masa durnych tych facebook, twitter itp.
    Ty pierwsza miłość znaczy sie gimbaza dla ciebie ważne że jest facebook serwis sam wiesz dla kogo:-)
    Więc jeśli Ci sie nie podoba nie wchodź ani nie subskrybuj bo to ty zaśmiecasz durnymi komentami ten portal który obnaża najważniejsze wady androida.

    • Kamil

      Z tym Skypem to prawda, ale chyba na Androidzie mozna normalnie rozmawiac w opcji videocall tylko przez 3G bez zadnych dodatkowych programow, czy juz tam Google wpakowalo na sile te swoje Hangoutsy?

  3. Adam Odpowiedz

    Właśnie że nie tylko co jeszcze samsung i lg mają wideorozmowe po 3G reszta nawet sony już tej opcji nie ma ba nawet już sony ericsson xperie arc i arc s już nie miały.
    A poczciwe stare słuchawki mają to gdzie te tzw. smartfony są lepsze raczej gorsze!

    • Kamil

      Otoz to! Takie bylo przeslanie tego artykulu, co niektorzy pomylili ze zwyklym newsem

Skomentuj

  My mobile © 2008-2026. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt