PREMIERA: Kapitalna funkcja widgetu aplikacji Pogoda & Radar

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To jest właśnie piękna rzecz w technologii. Człowiek bowiem zupełnie przypadkowo nawet podczas oglądania wybranych filmów od YouTuberów może odkrywać znakomite aplikacje, które są lepsze od oryginalnych odpowiedników. Tak właśnie było z tytułem o nazwie Pogoda & Radar. Wyświetla on bowiem zdecydowanie ładniej widget z aurą względem czystego deseniu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Chodzi akurat o efekt chmur, który niestety nie występuje w domyślnej formie (jest tam tylko jednolity kolor). Kto wie, może dojdzie nawet do testów pozycji Pogoda & Radar zarówno w wydaniu na Androida czy iOS. Oficjalna witryna produktu to www.pogodairadar.pl/apps. Gdzie jak gdzie, ale nie wszędzie widgety aplikacji pogodowych są udane. Wystarczy nadmienić statyczne grafiki w telefonach Sony Xperia.

W ich przypadku zmiana wyjdzie zdecydowane na lepsze. I pomyśleć, że stało się to podczas przypadkowego obejrzenia klipu wideo na platformie YouTube w kontekście smartfonu Motorola. Jeśli natomiast aplikacja Pogoda & Radar wypadnie udanie w testach to trafi ona do sekcji aplikacji niezbędnych serwisu My mobile. Jej droga jednak była niezwykle kręta oraz długa, ponieważ zaczęła się od kadru w internetowym klipie.

(fot. Nieantyfan/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Kapitalna funkcja widgetu aplikacji Pogoda & Radar”

  1. Kamil Odpowiedz

    Bardzo slabo wyglada ta aplikacja na Androidzie, juz ja usunalem. Niestety na iOS 15 nie moge sprawdzic widgetu, bo jest sztuczny wymog iOS 16

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt