Apple iPhone SE 4 generacji z dynamiczną wyspą zapowiada się fenomenalnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę zjawiskowo zapowiada się nam ten Apple iPhone SE 4 generacji. Wiemy już, że zostanie pozbawiony ramek (przez co nie będzie wyglądał archaicznie niczym iPhone 6). Teraz dochodzą kolejne nowości dla taniego jabłuszka dla mas. Otóż według informacji zagranicznych mediów ma on posiadać dynamiczną wyspę (zamiast nielubianego notcha oraz nieco bardziej akceptowalnego oczka).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Tym samym bardzo mocno zbliży się możliwościami do inteligentnych telefonów komórkowych z logiem nadgryzionego jabłka z zdecydowanie wyższej półki cenowej. Gwoli przypomnienia, dynamiczna wyspa pojawiła się po raz pierwszy w smartfonie Apple iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. Dopiero w serii iPhone 15 była ona dostępna na wszystkich modelach słuchawek (nawet tych z podstawowych wersji).

Już wkrótce zatem dojdzie do tego jakże licznego grona linia budżetowa lub jak kto woli ekonomiczna. Ma ona kosztować sumy rzędu 2.500 PLN. Zapewne skończy się to wielkim hitem sprzedażowym, wliczając również kraj nad Wisłą. To nie koniec atrakcji. Także programowalny przycisk akcji znany z niedawnych premier zawita do iPhona SE 4 generacji, a była to przecież ważna nowość topowych produktów Apple.

(fot. X/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Apple iPhone SE 4 generacji z dynamiczną wyspą zapowiada się fenomenalnie”

  • Kamil

   Apple iPhone chyba nigdy nie mial Mini Jack z tego co pamietam

  • Kamil

   Przeciez Apple iPhone 5S i SE (2016) mialy jacka, moj blad. Umysl zmeczony po wczorajszej orce w pracowni na postprodukcji Hollywood realnie 22.40-9.40 (11h!) pelnego skupienia 😐

 1. Kamil Odpowiedz

  Ekran OLED tez otrzyma, alez sie szykuje petarda via miniResearch iPhone SE (2016) aka mini iPad

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt