Apple iPhone SE 4 nareszcie bez ramek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z biur projektowych firmy Apple wyciekają zdjęcia nowego modelu iPhone SE 4, który prawdopodobnie będzie się nazywać iPhone SE (2023). Aż chciałoby się powiedzieć, nareszcie zrezygnowano z tego starodawnego designu rodem z iPhona 6. To dobra informacja. Wszyscy bowiem pamiętamy jak słabo wyglądał przecież zeszłoroczny iPhone SE (2022).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Teraz gigant z Cupertino postawi na bezramkowe wyświetlacze z charakterystycznym notchem. Niestety nie zobaczymy w najtańszym przedstawicielu dynamicznej wyspy (tzw. dynamic island) robiącej aktualnie furorę w mediach technologicznych. Bardziej przypomina on iPhona Xr, aniżeli iPhona 13 Mini. Możemy się zatem spodziewać zauważalnie większych ramek na tle droższych smartfonów z logo nadgryzionego jabłka.

Coś za coś jakby to powiedział klasyk. Nie oczekujmy ramkowości na wzór najdroższych inteligentnych telefonów komórkowych Apple z dopiskiem Pro. To nie ta półka cenowa. Poprzedni iPhone SE (2022) kosztował 2.300 PLN. Kto wie, może Apple idąc śladem obniżek w przystawce multimedialnej Apple TV 4K (2022) tutaj również zastosuje rabat na start. Niech to będzie dajmy na to kwota 2.100 PLN lub maksymalnie 2.200 PLN.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt