CrossMobile, nowa sieć komórkowa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

CrossMobile. Tak nazywa się nowa sieć komórkowa, która naprawdę zdrowo może namieszać w zestawieniach My mobile RANKING. Warto szczególnie mocno zwrócić uwagę na pakiet typu No Limit (zawierający rozmowy z wiadomościami SMS/MMS) i 12 GB internetu w niezwykle mocno atrakcyjnej promocyjnej cenie 9,99 PLN na tle standardowego kosztu 16,99 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Do tego należy doliczyć darmowy transfer social mediów dla takich usług jak Facebook, Messenger czy Instagram. Jedyne w zasadzie do czego można się przyczepić to nieużywalny w praktyce lejek 32 kb/s. Wielka szkoda, że nie skopiowano spowalniacza 512 kb/s rodem z A2Mobile. Wtedy oferta byłaby niemalże idealna. Tak więc debiutująca rok temu Fonia ma godnego rywala. Jest oczywiście wsparcie dla najszybszego 5G.

Można się domyślać, iż sieć komórkowa CrossMobile działa w oparciu o nadajniki Plusa. Nie jest to żadne zaskoczenie, ponieważ Polkomtel zdecydowanie najchętniej oddaje swoje moce przerobowe innym podmiotom telekomunikacyjnym. Więcej dokładniejszych szczegółów znajdziemy na budowanej witrynie internetowej operatora www.crossmobile.pl. No cóż, pozostaje zatem nic jak tylko życzyć mu sukcesów.

(fot. CrossMobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.14 komentarzy do “CrossMobile, nowa sieć komórkowa”

  • Kamil

   Siec jeszcze nie wystartowala, ale pewnie niedlugo ruszy wraz z promocja

  • pffff

   Jak ktoś na początku w trakcie trwania promocji dołączy, to zapewne zachowa na stałe cenę. Ale niekoniecznie, bo już Heyah 01 robiła taki myk, że promocyjna cena w subskrypcji była tylko na rok. Ale ten geniusz najpierw musiałby w ogóle zauważyć, że oni wcale nie mają oferty na kartę, a jedynie abonament właśnie w formie subskrypcji po podpięciu karty płatniczej, Google Pay, Apple Pay czy innych. Pojedyncze doładowania są tylko jak się skończy pakiet netu, żeby był z pełną prędkością znów. Ale niestety trzeba poświęcić tylko 2 no max 3 minuty na stronie CrossMobile, żeby to zauważyć. Więc nie, nie namiesza w rankingu bo to ranking prepaid. Chyba, że zmienione zostaną zasady.

  • Kamil

   To sa tzw. umowy wirtualne cos jak msc abo w Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Disney+ czy SkyShowtime. Zupelnie bez strachu i do przelkniecia

  • pfffff

   Dla mnie do przełknięcia są i umowy tradycyjne, ale na czas nieokreślony. A część rzeczy z różnych dziedzin mam nawet nie w formie subskrypcji czy abonamentu na czas nieokreślony, a z konkretną liczbą miesięcy. Zależy od oferty, oczekiwań i porównania konkurencji, może być dla mnie i typowa umowa na x miesięcy, jeśli będzie ok, zależy od konkretnej rzeczy, choć wole inne formy. Chodziło mi o to, że przecież nie dajesz w rankingu tego typu ofert, a napisałeś na początku o możliwym zamieszaniu w rankingu po premierze sieci. A z porównaniem do Heyah 01 jednak nie do końca trafiłem. Tam od początku było wiadomo, że niższa cena jak tylko na rok, więc jak już ktoś się załapie, to wątpię, że nagle mu podwyższą w miarę niedługo potem. Ale chyba nie jest to niemożliwe. W innych nietelekomunikacyjnych subskrypcjach przecież ostatnio często podwyżki i to w trakcie aktywnej usługi po prostu od nowego okresu rozliczeniowego.

 1. Wirox Odpowiedz

  W czemu w zestawieniach ofert ciagle nie ma Fonia? (Fonii?) przeciez juz sa rok… I ludzie raczej chwala..

  • Anonim

   Ja pie… Technologia z kosmosu? 🙂
   7g? Nie potrafisz wejść na stronę i przeczytać oferty?
   Czy po prostu Ci nie placa????? I o to chodzi??

 2. Kamil Odpowiedz

  Wszystkie tzw. duze media dopiero teraz napisaly o tym art, znane sa niestety z na pale przepisywania newsow na ilosc zamiast na jakosc 🙁

 3. Adam Odpowiedz

  „Można się domyślać, iż sieć komórkowa CrossMobile działa w oparciu o nadajniki Plusa.”

  Czyli Kamil nawet nie przejrzał strony internetowej CrossMobile. Bo wystarczy wejść w „Mapę zasięgu”, by zobaczyć mapę zasięgu… Plusa!

  • Kamil

   Przejrzal, ale akurat tam nie zagladal. Poszukiwal frazy tekstowej Plus, niestety sie nie udalo

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt