Debiut Tel Mobile rozczarował brakiem oferty na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

debiut-tel-mobile-rozczarowal-brakiem-oferty-na-karte

Mamy złe informacje dla wszystkich miłośników nowych sieci komórkowych mających zadebiutować w My mobile RANKING. Niestety po Vectone Mobile, operator MVNO Tel Mobile również się w nim nie pojawi. Wszystko dlatego, gdyż telkom w momencie swojej premiery rynkowej skoncentrował się wyłącznie na ofercie abonamentowej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dobrze, że chociaż później zobaczymy u niego Pre-paida. Tel Mobile w abonamencie oferuje nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne za 29 PLN miesięcznie. Z kolei koszt SMSa, którego nie ma w tym pakiecie to 0,05 PLN (całkiem atrakcyjny) oraz 1 MB transferu jest za 0,10 PLN. Oczywiście użytkownik może też kupić pakiety internetowe o sporych wielkościach 4 GB, 10 GB lub 30 GB za odpowiednio 19 PLN, 29 PLN i 39 PLN.

Wszystkie z nich bazują na super nowoczesnej technologii przesyłu danych LTE. Ponadto Tel Mobile pomyślał o lejku bezpieczeństwa w momencie przekroczenia pakietu. Jego wielkość to 32 kb/s. Tym samym klienci nie będą ponosili dodatkowych kosztów. Te pojawią się w momencie aktywacji numeru w kwocie 20 PLN. Niestety w abonamencie nie możemy liczyć na telefony za złotówkę, a ich realną wartość bez żadnych rabatów z tytułu nawiązania rocznego kontraktu. Tel Mobile działa dzięki nadajnikom Play oraz Plus. Więcej szczegółów na oficjalnej witrynie www.telmobile.pl.

(fot. Tel Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt