NC+ Mobile, nowy operator MVNO na polskim rynku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

nc-plus-mobile-nowy-operator-mvno-na-polskim-rynku

Premium Mobile, tak nazywała się ostatnia sieć komórkowa MVNO debiutująca na polskim rynku telekomunikacyjnym. Niestety operator skupiał się wyłącznie na klientach biznesowych jak Truphone (o ile ktoś jeszcze pamięta takiego gracza). W dodatku działa tylko w formie abonamentowej zupełnie tak jak najnowsza sieć komórkowa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o NC+ Mobile i to wcale nie jest żart. Popularna platforma satelitarna postanowiła zawalczyć na bardzo wymagającym rynku telefonii komórkowej. W największym skrócie można powiedzieć, że oferuje ona pakiety typu No Limit połączone z atrakcyjnymi pakietami danych (5 GB) w mobilnym internecie za 45 PLN. Całość jej infrastruktury działa w oparciu o operatora Play, co może niektórych użytkowników już na wstępie martwić.

Jednak nie zapominajmy, że telkom wdraża projekt 4G LTE Ultra, przez co zasięg jak i przepustowość sieci powinna się poprawić. Największym wyróżnikiem marketingowym nowego operatora NC+ Mobile jest możliwość oglądania telewizji na żywo zarówno na telefonie komórkowym jak i tablecie. Więcej szczegółów na temat jego oferty znajdziemy na oficjalnej witrynie internetowej www.ncplusinternet.pl.

(NC+ Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “NC+ Mobile, nowy operator MVNO na polskim rynku”

  1. Piorun Odpowiedz

    Witam,
    Kamilu nie wskazałeś jedynej wady tej sieci jej ceny w porównaniu do konkurencji są abonamentowej i prepaid są wręcz kosmiczne 🙂

  2. Kaska Odpowiedz

    oferta nc+ nie powala, ostatnio nowych operatorów wyrasta jak grzybów po deszczu… ciekawa jestem kiedy rynek się przesyci. Premium mobile.. wygląda na to że zmienili odbiorce bo jest też dla „zwykłych” ludzi. Zobaczymy która sieć faktycznie się wybije

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt