PREMIERA: Android 19 to postać z Dragon Ball Z [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już za pięć lat przywitamy Androida 19. Wszak smartfony coraz częściej zmieniamy właśnie po tak długim czasie. Spróbujmy w tym miejscu zastanowić się jaki motyw wybierze koncern Google. Co ciekawe, Android 19 to także nazwa postaci z kultowego w Polsce i Japonii oczywiście anime Dragon Ball Z. Załóżmy więc, że internetowy gigant z Mountain View właśnie na niego postawi jako easter egg.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Będzie to całkiem miłe urozmaicenie zielonego robota, czyli największej platformy komórkowej globu. Android 19 to dla wielu przejście z Androida 14, który debiutuje w tym roku. Dotyczy to wyjątkowo długo lojalnych klientów kupujących w tym roku nowy smartfon. Śmiało więc mogą oni go używać aż do wydania 19-tki. I dopiero wtedy nastąpi zmiana na kolejny telefon komórkowy. Mała zaś jest szansa otrzymania aktualizacji.

W mobilnym świecie tylko Apple wraz z jego iOS tak długo dostawały uaktualnienia. Wystarczy nadmienić kapitalną historię iPhona 6S, który startował z iOS 9 i kończył na iOS 15. Tak więc analogicznie smartfon z Androidem 14 powinien otrzymać nawet wydanie Android 20. Jednak również firma z Cupertino nieco skróciła plan wspierania swoich słuchawek w ostatnim czasie. Chodzi oczywiście o większą sprzedaż nowszych modeli.

(fot. Dragon Ball/My mobile)

CZOŁÓWKA ANIME DRAGON BALL Z (INTRO)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Android 19 to postać z Dragon Ball Z [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    W Androidzie 10 jest taki bug, ze nie mozna ustawic cyklu zycia aplikacji dla Wi-Fi na tle sieci komorkowej. Tez macie podobny blad w nowszych wersjach Androida? Chodzi mi o ten licznik zuzytych danych wg. danego dnia miesiaca liczacy

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt