PREMIERA: Oby Nokia po rozstaniu z HMD Global została marką premium

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dla wielu miłośników telekomunikacji Nokia dawno temu przestała być marką premium. Wszystko przez produkowanie wątpliwej jakości (polegającej głównie na słabej specyfikacji sprzętowej) smartfonów dla mas. Nadchodzi jednak światełko w tunelu. Otóż firma HMD Global, która dostarcza nowe Nokie zapowiada samodzielne wejście na rynek telefonów komórkowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Wyobraźmy sobie następujący scenariusz. Nokia niczym w biznesie IT klasy enterprise dla rozwiązań biznesowych, znowu wchodzi w kwestie sprzętu mobilnego. HMD Global dalej bawi się w najsłabsze smartfony pod względem strategii cenowej, natomiast fińska legenda stawia na półkę premium z prawdziwego zdarzenia. W przeszłości były już bowiem podejmowane próby nowych ataków jak chociażby sieć komórkowa HMD Mobile.

Ciężko powiedzieć czy nowy operator wirtualny MVNO odniósł sukces. Można się tylko domyślać, że było słabo. Złośliwcy w tym miejscu powiedzieliby, zupełnie tak samo jak w sektorze telefonów komórkowych pod banderą Nokii. Wszystkiego dowiemy się w najbliższej przyszłości. Kto wie, może brand Nokia znowu będzie się nam kojarzył z czymś magicznym jak to było za czasów feature phonów podczas walki z Sony Ericssonem.

(fot. Nokia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Oby Nokia po rozstaniu z HMD Global została marką premium”

  • Kamil

   Ty jak zawsze wszystko krytykujesz, nawet produkcje oryginalne My mobile na tle slabych newsow masowo promowanych przez Google. TVN 24 juz praktycznie wcale nie ogladam przez newsy 😐 Wole HBO Max lub Disney+ 🙂 #premium_content

  • Dupa

   Co tu oryginalnego, jak to na każdym serwisie grzeją teraz?

  • Kamil

   Art jest o tym, ze Nokia znowu zostanie marka premium jak dawniej. Nie suchy przepisany news na pale o odejsciu HMD Global w strone samodzielnej produkcji, kumasz teraz?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt