HMD Mobile, nowa sieć komórkowa MVNO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ostatni debiut w postaci nowej sieci komórkowej należał do Tijara Mobile. Delikatnie mówiąc premiera kolejnego operatora wirtualnego MVNO w kraju nad Wisłą do najlepszych nie należała. Najprawdopodobniej za chwilę w Polsce zobaczymy międzynarodowego gracza. Będzie to sieć komórkowa HMD Mobile. Spółkę doskonale znamy z powiązań z marką Nokia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak to ona wydaje inteligentne telefony komórkowe z dosyć mizernym skutkiem. Póki co, HMD Mobile zadebiutowało w Londynie z początkiem kwietnia bieżącego roku. Jak na ceny w Wielkiej Brytanii to klasyczny No Limit z 25 GB za 34 PLN nie jest jakoś wygórowany. Oczywiście HMD Mobile powinien dostosować ofertę do lokalnego rynku polskiego. Tylko tak bowiem może zawalczyć na peryferiach Europy Wschodniej.

Tutaj wciąż najważniejszym kryterium wyboru jest niska cena na tle jakości. Pozostaje zatem nic jak tylko życzyć szybkiego starcia HMD Mobile w My mobile RANKING. Kto wie, może uda mu się zawalczyć o niezwykle mocno wymagającą pierwszą dziesiątkę zestawienia. Więcej szczegółów na temat nowego operatora znajdziemy w biurze prasowym na www.hmdglobal.com/press-releases/hmd-mobile-press-release.

(fot. Nokia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “HMD Mobile, nowa sieć komórkowa MVNO”

 1. Obi Odpowiedz

  Uważam, że na naszym rynku internetu mobilnego brakuje szybkości, głównie poza centrami dużych miast, oraz jakości – zbyt szybko pojemność sieci się zapełnia i prędkość transmisji mocno maleje. Jeśli nowy operator przezwycięży te trudności to ma szansę na sukces.

  • Adik

   Nic nowego w kwestii sieci się nie zmieni, bo to tylko MVNO, a taka sieć korzysta z sieci które już są. Jedyne czym mogą się wybić to cena.
   To że nawet Kamil tego nie wie, świadczy o jego miernej wiedzy, bo ci przytakuje.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt