PREMIERA: Porzuceni YouTuberzy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością każdy z nas miał taką sytuację, że kiedyś oglądał dosłownie każdy film swojego ulubionego YouTubera. Później coś się stało i stopniowo nastąpił spadek oglądalności. Najpierw było to oglądanie co drugiego materiału, następnie co piątego oraz co dziesiątego. Wynikało to po części z dużego spadku jakości publikowanych treści oraz słabej kreatywności (być może wskutek wypalenia zawodowego).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić chociażby Krzysztofa Gonciarza. To samo aktualnie dzieje się z YouTuberem technologicznym Nieantyfan. Być może wpływ na ten ostatni przypadek ma fakt dużej częstotliwości publikowania tzw. newsów, a tych przecież w internecie jest na pęczki. Mało kto ma dar do tworzenia zupełnie nowych rzeczy. Pomysłowość dotyczy wyłącznie najlepszych, nazwijmy to roboczo artystów internetowych.

Liczba subskrypcji YouTuberów zaś mocno zakłamuje rzeczywistość. Warto o tym wspomnieć. Aż chciałoby się powiedzieć, masz tyle widzów ile średnia dajmy na to z trzech ostatnich filmów. I tak Krzysztof Gonciarz wcale nie ma ich 995 tysięcy, lecz około 32 tysięcy. Natomiast u Nieantyfana liczba ta wynosi nieco więcej, gdyż 48 tysięcy (względem 282 tysięcy subskrybentów). Tyle mieli kiedyś czytelników w skali miesiąca pojedynczy blogerzy na własnych witrynach, na których zdecydowanie trudniej o promocję.

(fot. Nieantyfan/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Porzuceni YouTuberzy”

    • Kamil

      Komentujesz, a to juz duzy wysilek aka zaangazowane czytelnika. Kiedys robilem felieton na ten temat, hater to tak naprawde najwiekszy fan. Poszukaj w Google, My mobile ostatnio ma tam non stop pierwsze miejsce w opiniotworczoscia Onet w sekcji najwazniejsze artykuly 😉

  1. Kamil Odpowiedz

    Nieantyfan skopiowal nawet wyglad awatara na YouTube od MKBHD (motyw bluzy), coraz gorzej jest z ta kreatywnoscia u YouTuberow 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt