Virtual Viewer, ciekawy Moto Mod od Motoroli

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Moto Mods to doskonale znane wszystkim miłośnikom technologii mobilnych specjalne moduły zaprojektowane przez Motorolę. Rozszerzają one w sposób znaczący możliwości inteligentnego telefonu komórkowego. Raz może to być dodatkowy głośnik (z głębszymi niskimi tonami), projektor czy kontroler do gier. Teraz jednak Motorola szykuje dla nas prawdziwą innowację.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o specjalne okulary o nazwie Virtual Viewer. Pełnią one swoistego rodzaju rolę 2 in 1, czyli dwóch rzeczy w jednym. Nie dość, iż możemy ich spokojnie używać do podziwiania wirtualnej rzeczywistości (w skrócie VR) to jeszcze jej odmiany rozszerzonej (AR). Dzieje się tak za sprawą otworu, który później jest miejscem dla nieco wystającego aparatu smartfonu. W efekcie można się bawić rzeczywistością rozszerzoną.

Nie musimy jak zawsze to bywało trzymać telefonu komórkowego w dłoni. Ruszamy tylko głową, a całą magię zrobi wtedy oprogramowanie (dedykowanych aplikacji do obsługi AR w sklepach Google Play na Androida czy App Store dla iOS już teraz jest cała masa). Pozostaje zatem nic jak tylko czekać na szybką premierę tego niezwykle mocno innowacyjnego akcesorium. Do tej pory bowiem mieliśmy wyłącznie same okulary VR, nigdy VR i AR jednocześnie.

(fot. Motorola/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt