Apple Vision Pro rozniesie rynek, zaś nowe funkcje iOS 17 są skromne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ to była długa, przeszło dwugodzinna konferencja z Cupertino. Bez wątpienia jej największym hitem są okulary VR/AR za uwaga, 18.000 PLN. Ich ogromną przewagą na tle konkurencji jest powiązanie świata rzeczywistego z tym wirtualnym. Nie ma mowy o zamknięciu użytkownika jak to bywa klasycznych goglach VR symulujących świetnie duży obraz kinowy czy telewizora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to będzie mógł on dalej funkcjonować, chociażby w domu normalnie poruszając się po nim. Apple Vision Pro, bo o nich mowa znając życie i ogromną dbałość o szczegóły wygrają znakomicie dopracowanym oprogramowaniem (na początek z Disney+). Koncern z słonecznej Kalifornii już przygotował oficjalną witrynę produktową, która w iście multimedialny sposób pokazuje ich szerokie możliwości. Więcej szczegółów znajdziemy na www.apple.com/apple-vision-pro. Przejdźmy teraz do najważniejszych nowych funkcji iOS 17, których dokładny opis jest na www.apple.com/ios/ios-17-preview.

Bez wątpienia zaliczają się do nich efektowny plakat kontaktu (występujący w momencie dzwonienia do innego posiadacza iPhona), możliwość odpowiadania na wybrane wiadomości w iMessage, używanie kamery telefonu do przystawki Apple TV 4K, łatwe tworzenie naklejek z wykonanego zdjęcia aparatem, dziennik z podsumowaniem dnia oraz tryb poziomy z przydatnymi widżetami typu alarm, zegar nocny lub pogoda (w momencie ładowania). Do wywołania zaś asystenta głosowego wystarczy sama komenda Siri (bez hej). Aktualizacja będzie dostępna dla modeli od iPhona SE (2020) drugiej generacji w górę.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt