Avatar 2 Istota Wody wjechał na platformę streamingową Disney+ [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielki hit filmowy pojawił się nam na platformie streamingowej Disney+. Chodzi o spektakularny obraz Avatar 2 Istota Wody wyreżyserowany przez Jamesa Camerona. Dokładnie możemy go oglądać od środy, 7 czerwca bieżącego roku. Jeszcze nie tak znowu dawno był on dostępny jedynie w kinach. Teraz monopol multipleksów został nareszcie złamany.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeśli akurat ktoś ma w domu wysokiej jakości zestaw audio typu wieża Hi-Fi połączony z dużym telewizorem (chociażby 65 calowa matryca 4K) to śmiało może podobne wrażenia wizualno-akustyczne uzyskać we własnych czterech kątach. W przeciwnym razie wciąż lepszą opcją będzie spacer do najbliższego kina na seans. Ewentualnie można się ratować okularami wirtualnej rzeczywistości oraz słuchawkami nausznymi.

Te dużo lepiej grają od tzw. dousznych pchełek. Wielkości membrany oraz fizyki w żaden sposób nie oszukamy. Gabaryty rzecz jasna mają kluczowe znaczenie. Swoją drogą to szkoda, że podobnej materii petard nie ma dawny lider jakościowy Netflix. Prędzej mega produkcji rodem z Hollywood oczekujmy teraz w usługach VOD typu premium HBO Max czy nawet Amazon Prime Video, który jest ostatnio naprawdę mocnym jokerem.

(fot. Disney+/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU AVATAR 2 ISTOTA WODY (DISNEY+)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Avatar 2 Istota Wody wjechał na platformę streamingową Disney+ [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Super sie oglada ten trailer na wiezy Hi-Fi Panasonic 200W RMS i ekranie CinemaWide Sony Xperia via Bluetooth, jest mega kino 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt