PREMIERA: Rozrywka w 4K tylko za 1 PLN dziennie [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, śmiało możemy kupować telewizory 4K czy nawet 8K (ich cena bowiem w ostatnim czasie mocno spadła). Nie zapłacimy później fortuny za treści wideo w standardzie Ultra HD. Zaledwie złotówkę dziennie z drobnym hakiem (dokładnie 1,05 PLN), aż trudno w to uwierzyć. Tyle wyniesie koszt rozrywki w 4K, oczywiście z zastosowaniem systemu naprzemiennego oglądania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Nikt z nas bowiem nie ma fizycznie czasu na konsumowanie filmów czy seriali z czterech wiodących platform streamingowych jednocześnie. Najlepiej jest oczywiście zmieniać co miesiąc dostawcę, aby nadrabiać zaległości kulturalne w formie największych hitów (po kwartalnej przerwie sporo się ich nazbiera niejako na zapas). I tak za Netflix 4K zapłacimy 60 PLN, HBO Max 4K 30 PLN, Disney+ 4K 29 PLN czy Amazon Prime Video 4K 11 PLN.

Sumarycznie więc otrzymujemy kwotę 130 PLN, ale jak podzielmy ją przez 4 to wychodzi zaledwie 32,50 PLN miesięcznie. Możemy dalej się bawić w matematykę. W efekcie 32,50 PLN podzielone na 31 dni roboczych daje nam koszt dniówki 1,05 PLN nadmieniony wcześniej. Ostatnio nawet Netflix podwyższył jakość w najtańszym wariancie z SD do HD w cenie 29 PLN, co jest dużym atutem w przypadku starszych telewizorów z HD TV.

(fot. Sony/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY DRUGIEGO SEZONU SERIALU SEXIFY (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt