PREMIERA: Aplikacja Xbox Cloud Gaming (Game Pass) na Androida bez Fortnite

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca historia. Otóż aplikacja Xbox Cloud Gaming zwana również zamiennie jako Game Pass na Androida nie ma w swoich zasobach kultowej wręcz gry Fortnite. Blokada wynika zapewne z faktu obecności wersji mobilnej (tej nieco lżejszej) na zielonego robota. Dlatego podjęta została decyzja o blokadzie grania na pełnowartościowym wydaniu konsolowym lub PC.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Natomiast Xbox Cloud Gaming działa bez zarzutów z Fornite na iOS w przeglądarce Safari oraz środowisku komputerowym Windows na Chrome. Wielka szkoda, że użytkownicy Androida pozostali na lodzie. Oczywiście mogą kombinować z obejściami przez przeglądarkę internetową, ale nie o taką wygodę w tym wszystkim chodzi. Fortnite spokojne mógłby zostać pozostawiony w aplikacji natywnej Xbox Cloud Gaming.

Tego nie zrobiono. Jeśli jednak ktoś chce spróbować zabawy chociażby na notebooku to powinien udać się na oficjalną podstronę Xbox Cloud Gaming z grą Fortnite www.xbox.com/pl-PL/play/games/fortnite/BT5P2X999VH2. Zabawa jest bowiem przednia, w dodatku w bardziej kolorowym świecie na tle szarzyzny dostępnej w PUBG (słynnym pierwowzorze rozgrywki Battle Royale, czyli PlayerUnknown’s Battlegrounds).

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Aplikacja Xbox Cloud Gaming (Game Pass) na Androida bez Fortnite”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt