PREMIERA: Czas mija, a Google TV w Polsce wciąż ma okrojoną wersję

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć znowu ta biedna Polska. Giganci technologiczni chyba ciągle traktują kraj nad Wisłą jak element bloku wschodniej Europy. Lata lecą, a wciąż nie mamy bowiem dostępu do pełnego wydania oprogramowania Google TV na nowoczesne telewizory (chociażby marki Sony z serii Bravia) lub dedykowane im przystawki multimedialne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na dobrą sprawę Polacy oglądają połowę ściętego ekranu. Cała efektowana sekcja For You jest dla nich niedostępna. Problem ten My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce sygnalizowało już dwa lata temu. System wygodnych rekomendacji z rozmaitych platform streamingowych jest dla nich nadal tylko marzeniem. Widać to doskonale w powyższej grafice, gdzie akurat promowana jest usługa YouTube.

Podobnie historia wygląda z wiecznie niedostępnymi smartfonami z linii Google Pixel. To dlatego u pośredników ich ceny są tak wysokie. Sprzedawca bowiem musi zarobić na marży. Tymczasem w Warszawie swoje oficjalne biura otwierają tacy giganci VOD jak Netflix. Google nawet kupiło niedawno cały biurowiec, nie bawi się przez to w wynajem biur. Tak bogata jest to firma. Warto więc traktować ten rynek nieco poważniej.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Czas mija, a Google TV w Polsce wciąż ma okrojoną wersję”

    • Kamil

      Ale tez nie masz sekcji Top picks for you oraz tego duzego slidera z Batmanem jak na obrazku 🦇

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt