My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Android się rozwija, zaś iOS zwija

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Rzeczywistość bywa przewrotna. Jeszcze kilka lat temu Android był synonimem tego gorszego mobilnego systemu operacyjnego. Natomiast pod względem jakości oraz kunsztu niezawodności prym wiódł mityczny wręcz wówczas iOS. Jednak na przestrzeni lat coś zaczęło się zmieniać w tym temacie. To zielony robot częściej dogania platformę napędzającą iPhony.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Można powiedzieć więcej. Dziś role się odwróciły. Oprogramowanie iOS dawno przestało być synonimem najwyższej staranności o szczegóły. Dochodzi nawet do kuriozalnych sytuacji na nim, że nie działa funkcja wklejania ze schowka linku do filmu pobranego wcześniej z aplikacji YouTube. Użytkownicy wręcz masowo narzekają też na fakt dużo gorszego działania baterii w najnowszych iPhonach po przejściu z iOS 15 na iOS 16. Tymczasem po drugiej stronie barykady robi się coraz ciekawiej.

Praktycznie jest mało problemów od wydania Android 10 w górę. Koncern Google zupełnie jakby w odpowiedzi na artykuł z My mobile zaktualizował nawet witrynę internetową z polską wersją opisującą wydanie Android 13. Znajdziemy ją na oficjalnej podstronie www.android.com/intl/pl_pl/android-13. Niby jest to mały detal, ale naprawdę potrafi cieszyć. Swoją drogą to niezwykle interesujące czy dalej będą rozjeżdżać się jakościowo Android z iOS. Tego dowiemy się już niebawem.

(fot. Google/My mobile)

MIT JAKOŚCI OD LAT UPADA W IOS

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Android się rozwija, zaś iOS zwija”

 1. marco Odpowiedz

  Szkoda tylko że w starym androidzie pewne proste rzeczy nie działają. Miałem taką „przykrą” sytuację z messangerem. Korzystam z messangera bez facebooka na numerze telefonu. W pewnym momencie w październiku zostały zablokowane niektóre funkcję w messangerze i żądanie aby uzupełnić datę urodzenia. Wszystko byłoby proste gdyby android 8 pozwolił obsłużyć ten protokół. Z ciekawości uruchomiłem messanger lite i tu aplikacja działała choć nie można było i tu uruchomić tego protokołu. Nagle 14 grudnia messanger przestał działać i przy próbie logowania wyskakiwał jakiś błąd. Zalogowałem się na innym telefonie z androidem 13 i tu dostałem informację że messanger został zablokowany ale mogę go odzyskać jeśli w ciągu 30 dni wypełnię formularz i dośle skan dowodu. No cóż…zrobiłem to i na razie czekam na odblokowanie. Szkoda że nawet tak proste operacje nie można zrobić w androidzie 8.

  • Kamil

   W szoku jestem, ze wyslales skan dowodu do fejsa. Wszak to cyfrowa tozsamosc ?

  • Kamil

   Nie mam pomyslu jak rozwiazac ten problem z Facebookiem

  • GaduAir

   Kamil miałby problem to i by dowód wysłał, Matki.
   Taka polityka, tylko ludzie się głupio dziwią „Hał der ju”?!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt